Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Šutalo B. Ana
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
GEODJ003
FIZPL005
TZKMZTZv
SRZŠBA210
MATŠI210
HRJTAE201
OETHD007
RV
VD / GBMOM
BIONI102
ENGKA202
FIZPL005
MATŠI210
VJEBI102
KEMHD006
POVUG101
OETHD007
OET
HD108
gg2
TCDTI002
RAČ
ZBV109
gg1KEM
HD007
POVUG101
MATŠI210
OETHD007
RAČ
ZBV106
gg2
TCD
TI109
gg1
ETIŠBA202
GEODJ003
ENGKA103
FIZPL005
TZKMZTZv
MATŠI210
HRJ
TAE201
KEMHD006
FIZPL005
TZKMZTZv
SRZŠBA002
MATŠI210
HRJ
TAE102
POVUG101
ENGKA209
FIZPL005
MATŠI210
OETHD007
VJEBI102
ETIŠBA101
KEMHD002
GEODJ003
FIZPL005
TZKMZTZv
MATŠI210
OETHD007
TCDTI002
RV
VD / GBMOM
BIONI005
GEODJ002
POVUG101
HRJTAE201
MATŠI210
ENGKA202
OETHD007
OET
HD108
gg1
RAČ
ZBV107
gg1
RAČ
ZBV205
gg2
TCD
TI109
gg2
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
1a
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Šore Ivana
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
FIZPL005
MATŠI210
OET
BR108
gg1
TCDJA003
RAČ
MB107
gg1
RAČ
MB106
gg2
TCD
JA109
gg2
RV
VD / GBMOM
OETBR007
BIONI102
GEODJ003
MATŠI210
OETBR007
KEMHD006
POVUG101
FIZPL005
TZKMZTZv
HRJTAE201
GEODJ003
KEMHD006
VJEBI102
POVUG101
FIZPL005
MATŠI210
ENGKA103
NJEMST204
OETBR007
SRZŠI210
TZKMZTZv
MATŠI210
ENGKA103
NJEMST204
HRJ
TAE201
GEODJ003
OETBR007
FIZPL005
MATŠI210
POVUG101
HRJTAE201
VJEBI102
SRZŠI002
TZKMZTZm
MATŠI210
OET
BR108
gg2
RAČ
MB109
gg1
ENGKA103
NJEMST204
RV
VD / GBMOM
OETBR007
FIZPL005
MATŠI210
POVUG101
TCDJA102
BIONI005
KEMHD006
GEODJ003
FIZPL005
HRJ
TAE201
KEMHD002
OETBR007
TZKMZTZv
MATŠI210
RAČ
MB106
gg2
TCD
JA109
gg1
ENGKA209
NJEMST204
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
1b
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Filipović T. Martina
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
OETMS206
OETMS206
TZKKJTZv
ENGĆD203
POVUG101
TD
TM109
gg2
MATKB209
BIONI102
HRJ
TES201
FIZPL005
TZKKJTZv
SRZFM002
MATKB209
OETMS210
GEODJ003
ENGĆD203
ALIPMB207
ALIP
MB205
gg2
TD
TM109
gg1
OET
MS108
gg2
KEMHD006
HRJTES201
FIZPL005
UITU
FM205
gg1
MATKB209
KEMHD006
GEODJ003
POVUG101
ALIP
MB106
gg1
UITU
FM107
gg2
VJEBI102
ETIŠBA202
MATKB209
TZKKJTZv
ENGĆD203
UITU
FM107
gg2
ALIP
MB106
gg1
MATKB209
HRJ
TES101
GEODJ003
OET
MS108
gg1
KEMHD006
POVUG101
FIZPL005
ALIPMB005
TD
TM109
gg2
OETMS005
HRJTES202
TZKKJTZv
ALIP
MB106
gg2
TD
TM109
gg1
MATKB209
BIONI102
GEODJ003
OETMS007
KEMHD006
POVUG101
FIZPL005
MATKB209
OETMS007
FIZPL005
ENGĆD203
SRZFM102
UITU
FM205
gg1
VJEBI102
ETIŠBA202
MATKB209
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
1c
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Ćurić Divna
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
OETVB208
FIZPL005
TZKKJTZv
MATKB209
ENGĆD203
OET
VB108
gg2
TD
JA109
gg1
BIONI003
GEODJ003
TZKKJTZv
MATKB209
HRJ
PM202
ALIP
ZBV205
gg1
UITU
TD106
gg2
OETVB007
POVUG101
KEMHD006
FIZPL005
MATKB209
ENGĆD203
SRZĆD203
POVUG101
KEMHD007
FIZPL005
HRJPM202
TD
JA109
gg2
UITU
TD106
gg1
OETVB007
GEODJ003
MATKB209
ALIP
ZBV109
gg2
VJEBI102
ETIŠBA202
ALIPZBV206
FIZPL005
HRJPM202
ENGĆD203
ALIPZBV207
ALIP
ZBV109
gg2
UITU
TD205
gg1
OETVB007
KEMHD006
MATKB209
TD
JA109
gg2
TD
JA109
gg1
UITU
TD106
gg2
ALIP
ZBV205
gg1
GEODJ003
TZKKJTZv
OETVB103
OETVB103
POVUG101
MATKB209
OET
VB108
gg1BIO
NI102
GEODJ003
KEMHD006
POVUG101
MATKB209
HRJ
PM202
TZKKJTZv
FIZPL005
MATKB209
ENGĆD203
SRZĆD203
VJEBI102
ETIŠBA202
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
1d
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Kuhar Biljana
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
FIZPL005
TZKMZTZv
MATKB209
HRJ
PM202
OET
VB108
gg1
ALIPZBV206
ALIP
ZBV106
gg2
SRZKB209
FIZPL005
MATKB209
OETVB207
ENGKA103
VJEBI102
GEODJ003
KEMHD103
POVUG101
FIZPL005
OETVB206
ALIP
ZBV106
gg1GEO
DJ003
POVUG101
MATKB209
HRJPM202
OETVB007
UITU
TD205
gg2
TD
TM109
gg1
ENGKA103
BIONI005
KEMHD006
TZKMZTZv
MATKB209
UITU
TD205
gg1
TD
TM109
gg2
GEODJ003
KEMHD006
TZKMZTZv
MATKB209
OETVB206
ALIP
ZBV109
gg2
POVUG101
SRZKB209
HRJ
PM202
ALIPZBV207
ENGKA103
VJEBI102
KEMHD006
FIZPL005
MATKB209
OETVB007
UITU
TD106
gg1
TD
TM109
gg2
BIONI102
GEODJ003
POVUG101
FIZPL005
MATKB209
OET
VB108
gg2
TD
TM109
gg1
TZKMZTZv
MATKB209
HRJPM202
OETVB007
ALIP
ZBV109
gg1
UITU
TD106
gg2
ENGKA103
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
1e
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Huzanić Dragica
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
RAČ
JA107
gg2
POVUG101
TZKMZTZv
OETHD007
HRJ
TES102
RAČ
JA106
gg1
KEMHD006
FIZPL005
TZKMZTZv
MATKB209
OET
HD108
gg2
TCD
TI109
gg1
RV
VD / GBMOM
MATKB209
SRZHD203
OETHD007
VJEBI102
ETIŠBA202
GEODJ003
POVUG101
FIZPL005
MATKB209
OETHD007
ENGKM203
NJEMST204
BIONI005
GEODJ003
TCDTI002
KEMHD006
HRJTES102
MATKB209
ENGKM203
NJEMST204
RAČ
JA106
gg2
GEODJ003
HRJ
TES101
MATKB209
OET
HD108
gg1
OETHD007
RV
VD / GBMOM
KEMHD006
MATKB209
OETHD007
ENGKM203
NJEMST204
RAČ
JA107
gg1
POVUG101
GEODJ003
FIZPL005
OETHD007
TCD
TI109
gg2
SRZHD201
BIONI006
POVUG101
KEMHD006
HRJTES208
FIZPL005
TZKMZTZv
MATKB209
TCDTI002
FIZPL005
TZKMZTZv
MATKB209
ENGKM203
NJEMST204
VJEBI102
ETIŠBA202
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
1f
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Bićanić Josip
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
POVUG101
GEODJ003
HRJ
TAE201
MATŠI210
OETBJ002
ENGKM201
RAČ
JA106
gg2
POVUG101
SRZBJ007
MATŠI210
OET
BJ108
gg1
OETBJ007
KEMHD006
FIZPL005
TZKMZTZv
MATŠI210
OETBJ007
ENGKM103
VJEBI102
ETIŠBA202
RV
VD / GBMOM
KEMHD006
GEODJ003
FIZLJ006
TZKMZTZv
BIONI005
RAČ
JA106
gg1
TCDTI002
HRJTAE201
FIZPL005
MATŠI210
TCD
TI109
gg2
RAČ
JA106
gg2
TCDTI002
POVUG101
HRJTAE201
TZKMZTZv
MATŠI210
TCD
TI109
gg1
RV
VD / GBMOM
FIZPL005
MATŠI210
OETBJ208
KEMHD006
POVUG101
GEODJ003
TZKMZTZm
MATŠI210
OETBJ206
ENGKM203
BIONI102
RAČ
JA107
gg1
GEODJ003
HRJ
TAE201
OET
BJ108
gg2
KEMHD005
SRZBJ101
FIZPL005
MATŠI210
OETBJ007
ENGKM203
VJEBI102
ETIŠBA202
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
1g
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Ivković Zdravko
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
PN
GB / VDMOM
STRTI002
RAČ
MS106
gg1
OETIZ007
OETIZ007
TCD
JA109
gg2
EMIKIZ003
STRTI002
POVUG101
HRJTES201
TZKMZTZv
MATKB209
OETIZ207
HRJ
TES201
TZKMZTZv
MATKB209
ENGKA103
VJEBI102
ETIŠBA202
TCDJA102
RAČ
MS107
gg2
POVUG101
OET
IZ108
gg1
OETIZ007
SRZIZ003
ENGKA103
EMIKIZ007
STRTI002
TZKMZTZv
MATKB209
POVUG101
OETIZ003
ENGKA103
EMIKIZ003
HRJ
TES201
OETIZ003
SRZIZ003
ENGKA103
VJEBI102
ETIŠBA101
EMIKIZ003
STRTI002
TCDJA102
RAČ
MS106
gg1
TZKMZTZv
OET
IZ108
gg2
OETIZ102
RAČ
MS107
gg2
HRJTES203
MATKB209
POVUG101
OETIZ005
TCD
JA109
gg1
PN
GB / VDMOM
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
1h
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Popić Slavena
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
VJEBI102
FIZHD007
HRJ
PM202
MATPS002
SRZPS002
ELSMM208
ELIJZ208
RV
JM / RZRS
TZKMZTZv
SAPBJ202
ELIJZ206
ELS
MM110
gg1
ELSKiJA208
ELSKi
JA107
gg2
SAPBJ208
ELSMM208
ENGKM103
STRTI002
FIZHD005
TZKMZTZv
ELSKiJA207
MATPS001
ELSMM208
STRTI002
FIZHD006
HRJPM202
MATPS001
MATPS001
ENGKM203
STRTI002
ELIJZ206
MATPS001
SRZPS001
ELSMM208
ELSMM208
HRJPM202
VJEBI102
FIZHD006
HRJPM202
ELSKiJA207
SAPBJ208
MATPS001
ELIJZ206
ENGKM203
FIZHD006
ELSKiJA102
MATPS001
ELSMM208
HRJPM202
STRTI208
ENGKM203
FIZHD006
TZKMZTZv
SAPBJ208
MATPS001
ELS
MM110
gg2
RV
JM / RZRS
TZKMZTZv
ELSKi
JA107
gg1
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
3a
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Habazin Dubravka
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
RV
JM / RZRS
FIZHD007
HRJPM202
MATPS001
STRTI002
ELIJZ208
VJEBI102
ENGKM203
SRZHD006
FIZHD006
MATPS002
ETIMD101
STRTI002
ELIJZ206
FIZHD006
TZKMZTZv
ELSKBR207
SAPBJ208
ELSMM208
ELS
MM110
gg2
ENGKM203
NJEMST204
ELSKBR207
ELSK
BR107
gg1
MATPS001
ELSMM208
NJEMST204
TZKMZTZv
HRJ
PM202
SAPBJ206
MATPS001
ELSMM208
RV
JM / RZRS
ELS
MM110
gg1
ENGKM203
ELSKi
BR107
gg2
MATPS001
NJEMST204
FIZHD006
SRZHD006
TZKMZTZv
ELSKBR206
SAPBJ208
SAPBJ208
VJEBI102
FIZHD006
TZKMZTZv
HRJPM202
MATPS209
ELSMM208
ELSMM208
ETIMD101
STRTI207
NJEMST204
HRJ
PM202
ELSKBR206
MATPS001
STRTI208
ELIJZ206
ELIJZ206
ENGKM203
FIZHD005
MATPS001
ELSMM208
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
3b
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Mandić Biserka
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
OSTD206
FIZHD007
TZKKJTZv
MATNS001
MATNS001
HRJPM202
ENGKM201
GR
PM105
gg2
VJEBI102
MATNS001
RM
BA205
gg1
DBPMB207
OS
TD205
gg2
MIKRO
TM204
gg1
ETIMD101
HRJ
PM202
ENGKM103
IDOISVŽZKNX
IDOIS
VŽZKNX
sim2
INOP
TM205
pim3
IPMATKB205
RMBA210
SWEP
BA107
gg1
SWEP
BA107
gg2
GRPM206
M-SANS001
ENGKM203
SRZMB102
IPMU
TD205
gg2
DBP
MB106
gg1
GRPM206
MIKROTM206
FIZHD006
TZKKJTZv
MATNS001
IPMUTD203
MATNS001
FIZHD006
HRJ
PM202
ENGKM203
SRZMB103
IPMU
TD205
gg1
MIKRO
TM204
gg2
FIZHD006
M-SANS001
IDOISVŽZKNX
IDOIS
VŽZKNX
sim2
IPMUTD206
INOP
TM205
pim3
IPMATKB204
MIKROTM207
MATNS001
SWEP
BA205
gg1
GR
PM105
gg1
VJEBI102
RM
BA107
gg2
ETIMD101
DBP
MB106
gg2
RMBA209
MATNS001
GRPM206
SWEP
BA106
gg2
TZKKJTZv
HRJPM202
ENGKM203
OS
TD205
gg1
MATNS001
GRPM208
TZKKJTZv
ENGKM201
DBPMB207
OSTD101
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
3c
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Kaurin Josip
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
DEPM207
ESU
ČM110
gg1
ELSKBR203
FIZPL005
MATPS001
RAČ
MB106
gg2
SRZKJ4
ESUČM206
HRJ
TES201
FIZPL005
ENGKM203
ELSK
BR107
gg1
DE
PM105
gg2
HRJTES201
TZKKJTZv
MATPS001
IRM
ML106
gg1
VJEBI102
IKVB209
DEPM206
ELSKBR207
TZKKJTZv
MATPS001
ENGKM203
IRM
ML109
gg2
RAČ
MB106
gg1
IK
VB105
gg1ili gg2
RV
JM / RZZKNX
ELSKBR207
MATPS002
DE
PM105
gg1
ELSKBR007
IKVB206
TZKKJTZv
ENGKM203
RAČ
MB106
gg2
ESUČM206
IKVB007
HRJ
TES201
FIZPL005
MATPS001
ENGKM203
DEPM207
ESU
ČM110
gg2
ELSKBR007
HRJTES202
MATPS001
IRM
ML205
gg1
VJEBI102
RV
JM / RZZKNX
TZKKJTZv
IRM
ML205
gg2
RAČ
MB106
gg1
DEPM208
ELSKBR207
FIZPL005
MATPS210
MATPS210
ELSK
BR107
gg2
SRZKJ101
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
3d
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Telebar E. Sanja
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
DEPM207
ELSKBR207
FIZLJ006
TZKKJTZm
IRM
ML205
gg1
MATŠI210
HRJTES102
ESUČM206
ENGKM203
RAČ
MB109
gg2
VJEBI102
ELSK
BR107
gg1
MATŠI209
IKVB207
ELSKBR207
RV
JM / RZZKNX
ENGKM103
MATŠI210
IKVB207
HRJ
TES201
SRZTES201
FIZLJ006
TZKKJTZv
MATŠI210
ESU
ČM110
gg2
DEPM207
ELSKBR207
DE
PM105
gg1
IRM
ML205
gg2
RAČ
MB106
gg1
RV
JM / RZZKNX
SRZTES202
FIZLJ006
MATŠI210
DE
PM105
gg2
DEPM207
ELSKBR206
MATŠI210
RAČ
MB106
gg1
VJEBI102
ESU
ČM110
gg1
ELSKBR007
HRJTES202
ENGKM203
FIZLJ006
MATŠI210
IRM
ML205
gg2
ELSK
BR107
gg2
DEPM207
TZKKJTZv
MATŠI210
RAČ
MB106
gg2
IRM
ML205
gg1
IKVB207
ESUČM207
IK
VB105
gg1 iligg2
ELSKBR207
HRJ
TES101
ENGKM201
TZKKJTZv
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
3e
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Tomljenović Dunja
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
ESU
ČM110
gg1
TZKKJTZv
ESUČM206
FIZLJ006
RAČ
TD106
gg1
RAČ
TD205
gg2
DEPM207
IK
VB105
gg1 iligg2
ELSK
VB107
gg2
ENGKM203
IRM
ML109
gg1
MATŠI210
MATŠI210
ELSKVB207
HRJTES201
FIZLJ006
MATŠI210
VJEBI102
ETIMD202
IKVB209
ELSKVB207
TZKKJTZv
NJEMST204
ENGKM203
RV
RZ / JMEI-SA
DEPM206
ELSKVB007
DE
PM105
gg1
NJEMST204
IRM
ML107
gg2
SRZTD001
MATŠI210
HRJ
TES102
ESU
ČM110
gg2
DE
PM105
gg2
ELSK
VB107
gg1
ELSKVB206
ELSKVB206
FIZLJ006
MATŠI210
NJEMST204
RV
RZ / JMRS
IRM
ML107
gg2
RAČ
TD106
gg1
IKVB207
HRJ
TES202
ENGKM203
SRZTD201
MATŠI210
VJEBI102
ETIMD101
DEPM206
IKVB207
ELSKVB206
HRJTES202
NJEMST204
TZKKJTZv
ENGKM203
MATŠI210
DEPM208
ESUČM207
FIZLJ006
TZKKJTZv
IRM
ML205
gg1
RAČ
TD106
gg2
MATŠI210
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
3f
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Škrlec Marija
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
RV
LD / RZRS
FIZLJ006
MATPS001
ELSKiBJ208
ELSKiBJ208
ELIJZ208
ELIJZ208
ELSMS207
MJELS
MS110
gg2
ENEČM206
MATPS001
ELSMS210
ELS
MS110
gg1
ETIŠBA202
SRZŠM101
ENGKM103
MATPS001
ELSKi
BJ107
gg2HRJ
ŠM103
ENGKM203
NJEMST204
FIZLJ006
TZKMZTZv
MATPS001
ELSMS208
VJEBI102
HRJŠM203
NJEMST204
TZKMZTZv
ENEČM208
ENEČM208
ELSMS208
ELS
MS110
gg2
ENGKM203
FIZLJ006
ELSKiBJ208
ELSKi
BJ107
gg1
ELSMS207
ELSMS207
ETIŠBA101
HRJ
ŠM202
ENGKM203
NJEMST204
TZKMZTZv
MATPS210
RV
LD / RZEI-SA
TZKMZTZv
MATPS001
ELSKiBJ206
SRZŠM203
HRJŠM207
NJEMST204
ENEČM208
ENEČM208
MATPS002
ELIJZ206
ELIJZ208
MJELS
MS110
gg1
VJEBI102
FIZLJ006
ENEČM207
MATPS001
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
3g
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Pervan Mile
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
MATŠI210
HRJPM202
ENGKM201
PN
LD / ŠMEI-SA
IEMPBJ207
SRZPM202
PN
LD / ŠMEI-SA
KIEPiMM208
VJEBI102
ETIŠBA202
PN
LD / RZEI-SA
EEOM201
EE
OMZ
gg1 iligg2
MATŠI210
NJEMST204
HRJ
PM202
IKIEP
ŠZZ2
gg2
IEMP
OM110
gg1
TZKPŠSTZm
IEMPBJ207
NJEMST204
ENGKM002
PN
LD / VDEI-SA
KIEPiMM208
TZKPŠSTZm
MATŠI210
HRJ
PM202
ENGKM203
PN
LD / VDT
IEMPBJ208
VJEBI102
ETIŠBA101
NJEMST204
ENGKM203
PN
LD / ŠMEI-SA
IEMP
BJ110
gg2
IEMPBJ206
MATŠI210
TZKPŠSTZm
IKIEP
ŠZZ2
gg1
KIEPiMM208
EEOM207
EEOM207
NJEMST204
TZKPŠSTZm
PN
LD / ŠMEI-SA HRJPM202
SRZPM202
PN
LD / RZZKNX
KIEPiMM208
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
3h
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Lavička Ranka
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
POVSŠJ101
FIZLJ006
MATFD209
RAČ
SPM109
gg1
MUEJZ206
MUEJZ206
SRZLR110
OET
LR108
gg1
OETLR007
FIZLJ006
MATFD209
ENGĆD203
RAČ
SPM107
gg2
GEODJ003
POVSŠJ101
FIZLJ006
HRJ
ŠM201
EMIKLR203
OETLR007
TZKDNTZv
MATFD209
MATFD209
ENGĆD203
VJEBI102
ETINH103
TZKDNTZv
HRJŠM201
RV
VŽ / GBOER
EMIKLR003
HRJŠM201
MATFD209
MATFD209
MUE
JZ / ŠM108
SRZLR003
OETLR003
GEODJ003
FIZLJ006
TZKDNTZv
MATFD209
ENGĆD203
EMIKLR103
MUEJZ007
FIZLJ006
TZKDNTZv
RV
VŽ / GBOER
HRJŠM103
POVSŠJ101
FIZLJ006
ENGĆD203
MUEJZ007
VJEBI102
ETINH201
HRJŠM202
OETLR007
OET
LR108
gg2
POVSŠJ102
MATFD209
EMIKLR003
RAČ
SPM106
gg1
RAČ
SPM107
gg2
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
2a
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Lozar Julijana
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
OET
LR108
gg1
OETLR007
HRJ
ŠM201
RAČ
SPM109
gg2
MUESPM007
GEODJ003
FIZLJ006
MATJA210
HRJŠM103
ENGĆD203
MUESPM007
EMIKMM208
POVSŠJ101
FIZLJ006
MATJA210
RV
VŽ / GBOER
SRZLJ006
FIZLJ006
TZKDNTZv
MATJA210
VJENH103
OETLR007
POVSŠJ101
TZKDNTZv
MATJA210
ENGĆD203
RAČ
SPM109
gg1
EMIKMM208
POVSŠJ101
TZKDNTZv
MATJA210
RV
VŽ / GBOER
MUESPM007
POVSŠJ101
SRZLJ006
FIZLJ006
MATJA210
ENGĆD203
EMIKMM208
OET
LR108
gg2
OETLR007
FIZLJ006
HRJŠM202
MUE
SPM / ŠM108
RAČ
SPM106
gg1
OETLR007
TZKDNTZv
MATJA210
ENGĆD203
RAČ
SPM109
gg2
EMIKMM208
VJENH103
GEODJ003
FIZLJ006
MATJA210
HRJ
ŠM201
MUESPM003
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
2b
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Zuppa B. Vatroslav
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
MATNS001
GEODJ003
POR
VŽZKNX
gg1
POR
VŽZKNX
gg2
UUBP
ZBV106
gg2
UURMBA207
UURM
BA107
gg1
ALIPZBV202
FIZLJ006
TZKDNTZm
ENGĆD203
SRZZBV003
UUEPM007
DL
OM105
gg2
ALIP
ZBV107
gg1
MATNS001
POVSŠJ101
FIZLJ006
TZKDNTZv
HRJTAE201
ALIP
ZBV109
gg2
UUE
PM107
gg1
DLOM206
MATNS001
POVSŠJ101
M-SANS001
HRJ
TAE201
VJEBI102
ETINH103
MATNS001
FIZLJ006
ENGĆD203
OR
JMZKNX
DLOM209
MATNS001
GEODJ003
POVSŠJ101
FIZLJ006
HRJTAE201
ENGĆD203
DLOM207
MATNS001
POVSŠJ101
TZKDNTZv
HRJ
TAE201
ENGĆD203
MATNS001
OR
JMZKNX
POR
VŽZKNX
gg1
ALIP
ZBV109
gg2
UUBP
ZBV205
gg1
UUE
PM107
gg2
TZKDNTZv
POR
VŽZKNX
gg2
ALIPZBV207
ALIP
ZBV106
gg1
UUEPM207
VJEBI102
ETINH201
DLOM201
MATNS001
FIZLJ006
M-SANS001
SRZZBV003
UURMBA207
UURM
BA107
gg2
DL
OM105
gg1
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
2c
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Tešija A. Elizabeta
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
FMTTI002
ENGĆD203
RV
ŠM / VŽOER
RAČ
BM106
gg2
FMTTI002
TZKKJTZv
HRJ
TAE201
POVUG101
OETSPM007
EMIKPM005
TZKKJTZv
HRJTAE201
MATFD209
OETSPM007
OET
SPM108
gg2
EMIKPM005
RAČ
BM107
gg1
FIZLJ006
MATFD209
SRZTAE201
ENGĆD203
MUEJZ206
VJEBI102
ETINH103
GEODJ003
FIZLJ006
MATFD209
MATFD209
POVUG101
MUEJZ208
TZKKJTZv
HRJTAE201
MATFD209
POVUG101
MUE
JZ / ŠM108
OETSPM007
FMTTI002
GEODJ003
MATFD209
ENGĆD203
OETSPM007
EMIKPM207
SRZTAE201
TZKKJTZv
FIZLJ006
MATFD209
MATFD209
MUEJZ206
EMIKPM207
RAČ
BM109
gg1
FMTTI002
FIZLJ006
ENGĆD203
OET
SPM108
gg1
MUEJZ007
RAČ
BM109
gg2
VJEBI102
ETINH201
HRJ
TAE201
FIZLJ006
POVUG101
RV
ŠM / VŽOER
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
2d
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Sivec Tea
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
FMTTI002
HRJ
PZ202
POVSŠJ101
ENGĆD203
MUEJZ206
NJEMST204
OETHD007
OET
HD108
gg1
FIZLJ006
MATFD209
RAČ
BM106
gg1
RAČ
BM107
gg2
EMIKHD003
FMTTI002
TZKKJTZv
GEODJ003
POVSŠJ101
MATFD209
MATFD209
SRZST204
NJEMST204
ENGĆD203
RV
ŠM / VŽOER
MUEJZ206
VJEBI102
EMIKHD007
OETHD007
TZKKJTZv
HRJPZ202
FIZLJ006
MATFD209
MUE
JZ / ŠM108
OETHD007
HRJ
PZ202
POVSŠJ201
TZKKJTZv
MATFD209
ENGĆD203
NJEMST204
FMTTI002
GEODJ003
TZKKJTZv
MATFD209
MUEJZ007
EMIKHD007
FIZLJ006
FIZLJ006
POVSŠJ101
MATFD209
ENGĆD203
SRZST204
MUEJZ206
NJEMST204
OETHD007
FIZLJ006
HRJPZ202
MATFD209
EMIKHD007
RAČ
BM107
gg2
VJEBI102
FMTTI002
OET
HD108
gg2
RV
ŠM / VŽOER
RAČ
BM106
gg1
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
2e
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Jakelić Ana
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
MATJA210
SRZJA210
OETSPM007
EMIKSH207
STRTI002
VJEBI102
ETINH103
FIZZJ005
GEODJ003
MATJA210
ENGĆD203
POVUG101
OETSPM007
EMIKSH005
STRTI002
MUEIZ007
HRJ
PZ202
TZKPŠSTZv
MATJA210
RAČ
IJ106
gg2
FIZZJ005
MUEIZ007
TZKPŠSTZm
RV
LD / GBOER
HRJPZ202
MATJA210
ENGĆD203
POVUG101
OET
SPM108
gg2
RAČ
IJ106
gg1
FIZZJ005
POVUG101
RV
LD / GBOER
SRZJA210
VJEBI102
ETINH202
HRJPZ202
MATJA210
OETSPM007
OET
SPM108
gg1
RAČ
IJ107
gg1
RAČ
IJ107
gg2
STRTI002
TZKPŠSTZm
MATJA210
ENGĆD203
MUE
IZ / ŠM108
HRJ
PZ202
MUEIZ003
MUEIZ003
MATJA210
ENGĆD203
EMIKSH206
STRTI002
FIZZJ005
GEODJ003
TZKPŠSTZm
MATJA210
POVUG101
OETSPM007
EMIKSH206
FIZZJ005
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
2f
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Dujmović-S. Jadranka
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
STRTI002
MUEIZ007
GEODJ003
SRZDJKnjiž
EMIKSH207
MATJA210
NJEMST204
HRJŠM202
TZKDNTZm
RV
VD / LDOER
HRJ
ŠM103
STRTI002
MUEIZ007
FIZLJ006
FIZLJ006
ENGĆD203
OETSPM007
MATJA210
NJEMST204
VJEBI102
RAČ
IJ107
gg2
POVUG101
MUE
IZ / ŠM108
OETSPM007
OET
SPM108
gg1
MATJA210
RAČ
IJ106
gg1
FIZLJ006
TZKDNTZv
ENGĆD203
POVUG101
EMIKSH206
MATJA210
STRTI007
TZKDNTZv
POVUG101
EMIKSH206
MATJA210
NJEMST204
HRJŠM201
RAČ
IJ107
gg1
GEODJ003
FIZLJ006
TZKDNTZv
ENGĆD203
OET
SPM108
gg2
MATJA210
EMIKSH208
OETSPM007
MATJA210
NJEMST204
SRZDJ003
HRJ
ŠM202
FIZLJ006
RV
VD / LDOER
OETSPM206
MATJA210
VJEBI102
STRTI101
MUEIZ007
MUEIZ007
RAČ
IJ109
gg2
ENGĆD203
POVUG101
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
2g
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Čakara Mirjana
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
TZKDNTZv
MATJA210
ENGĆD203
MUEIZ207
ELSaMM208
VJEBI102
ETINH103
MATJA210
HRJ
TAE201
PN
VŽMOM
ELSaMM208
MUE
IZ108
ENEČM207
ENEČM207
MUEIZ207
PIGŠBA203
SRZČM208
TZKDNTZv
HRJTAE201
ENGĆD203
ENEČM208
PIGŠBA202
PN
ŠMMOM
ELSK
IJ107
ELSaMM208
TZKDNTZv
MATJA210
ENGĆD203
ENEČM208
VJEBI102
ETINH202
PIGŠBA003
SRZČM202
PN
ŠMMOM
ELSa
MM110
HRJ
TAE201
ENGĆD203
ENEČM208
ELSKIJ207
ELSKIJ207
MUEIZ007
PN
VŽMOM
ENEČM003
ELSaMM208
ELSaMM208
TZKDNTZv
MATJA210
HRJTAE201
MUEIZ007
ELSaMM208
PIGŠBA103
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
2h
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Tretinjak Mario
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
RV
OM / ŠZEI-SA
SRZTM003
MATFD209
EMP
BJ110
gg1 iligg2 PIG
ŠBA102
IRV
ŠZZKNX
gg2
HRJ
PZ202
TZKDNTZv
ENGKA103
EE
ZBV204
gg1
HRJPZ202
FIZZJ005
TZKDNTZv
ENEČM208
ENEČM208
EEZBV208
IEMP
JZ104
gg2
PIGŠBA202
FIZZJ005
MATFD209
MATFD209
AVP
LR211
gg1
EEZBV208
EMPBJ207
VJEBI102
FIZZJ005
MATFD209
ENGKA103
AVPLR207
EMPBJ208
RV
OM / ŠZEI-SA
TZKDNTZv
MATFD209
ENGKA103
IRV
ŠZZKNX
gg1
HRJ
PZ202
MATFD209
AVPLR207
EE
ZBV204
gg2
PIGŠBA103
VJEBI102
FIZZJ005
TZKDNTZv
MATFD209
ENGKA103
IEMP
JZ104
gg1
FIZZJ005
AVP
LR211
gg2
ENEČM208
ENEČM208
EEZBV207
EMPBJ201
PIGŠBA103
HRJPZ202
SRZTM201
FIZZJ005
MATFD209
EEZBV208
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
4a
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Zelenko-P. Jasmina
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
VJEBI102
PIGŠBA209
NJEMST203
TZKDNTZv
MATFD209
MATFD209
EMPBJ208
ETINH103
EEZBV202
NJEMST204
FIZZJ005
TZKDNTZv
MATFD209
RV
OM / ŠZRS
HRJPZ202
FIZZJ005
SRZZJ005
AVP
LR211
gg1
IEMP
JZ104
gg2
ENEČM208
ENEČM208
ENGKA201
MATFD209
IRV
ŠZZKNX
gg2
EMPBJ208
EMP
BJ110
gg1 iligg2
EEZBV208
EE
ZBV204
gg1PIG
ŠBA202
HRJ
PZ202
ENGKA103
FIZZJ005
AVPLR007
PIGŠBA102
HRJ
PZ202
NJEMST204
SRZZJ005
ENEČM208
AVPLR003
ENGKA103
FIZZJ005
MATFD209
IRV
ŠZRS
gg1
AVP
LR211
gg2
IEMP
JZ104
gg1
EE
ZBV204
gg2
PIGŠBA102
HRJPZ202
ENGKA103
NJEMST204
FIZZJ005
TZKDNTZv
ENEČM208
VJEBI102
FIZZJ005
TZKDNTZv
MATFD209
MATFD209
ETINH103
EEZBV207
EMPBJ208
MATFD209
RV
OM / ŠZRS
EEZBV208
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
4b
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Božurić Mario
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
MATNS001
URSTM007
TIPK
FM205
gg2
ENGKA103
FIZZJ005
SRZBM206
URS
TM204
gg1
VJEBI102
ETINH103
PIGŠBA102
MATNS001
ENGKA103
FIZZJ005
HRJ
SŠJ101
TIPKFM206
MATNS001
IPOS
FM205
sim3
ENGKA103
TZKDNTZv
IWBD
SH109
pim3
INOP
SH106
pim3
IPMU
TD205
sim3
SIS
BR205
gg1
KRMISML207
TZKDNTZv
HRJSŠJ101
SWEP
SH106
gg1
SWEP
SH106
gg2
KRMIS
ML109
gg2
PIGŠBA202
MATNS001
SISBR207
IPMAT
FD205
pim3
M-SANS001
IDOIS
VŽZPC
sim3
KRMIS
ML205
gg1
SIS
BR106
gg2
MATNS001
ENGKA103
SWEP
SH106
gg1
KRMIS
ML107
gg2
KRMIS
ML107
gg1
VJEBI102
ETINH209
SISBR206
MATNS001
FIZZJ005
M-SANS001
HRJ
SŠJ101
URS
TM205
gg2
PIGŠBA102
TIPK
FM106
gg1
ENGKA103
FIZZJ005
SWEP
SH109
gg2
IPOS
FM205
sim3
INOP
SH107
pim3
PIGŠBA103
MATNS001
TIPKFM206
ENGKA103
TZKDNTZv
IPMAT
FD106
pim3
IDOIS
VŽZPC
sim3
URSTM007
MATNS001
KRMISML206
FIZZJ005
TZKDNTZv
HRJSŠJ102
SRZBM206
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
4c
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Stojanović Š. Jelena
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
SPPFM206
PIGŠBA210
HRJ
SŠJ101
ENGKA103
FIZZJ005
MATJA210
SORBR002
DOU
BM109
gg2
PIGŠBA102
FIZZJ005
MATJA210
RM2
BA205
gg1
RM2
BA106
gg2
SPP
FM205
gg1
SORBR207
AVPIJ207
ENGKA103
RV
ŠZ / ŠMZPC
MATJA210
AVP
IJ211
gg1
SOR
BR105
gg1
FIZZJ005
TZKDNTZv
IIT
BA107
gg2
ELIN
SH107
gg2
VJEBI102
ETINH103
IITBA206
DOUBM206
SRZSŠJ101
TZKDNTZv
MATJA210
ELINSH206
HRJSŠJ201
AVP
IJ211
gg2
DOU
BM109
gg1
IITBA206
ENGKA103
MATJA210
RM2
BA205
gg2
RM2
BA106
gg1
SORBR206
FIZZJ005
RV
OM / JMZKNX
MATJA210
SPPFM206
PIGŠBA103
HRJ
SŠJ101
SRZSŠJ201
TZKDNTZv
MATJA210
PIGŠBA101
HRJSŠJ101
ENGKA103
FIZZJ005
ELINSH206
SPP
FM205
gg2
ELIN
SH107
gg1
VJEBI102
ETINH207
AVPIJ207
SORBR206
SOR
BR105
gg2
DOUBM206
TZKDNTZv
MATJA210
IIT
BA107
gg11
8:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
4d
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Banožić Ivan
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
PIGŠBA210
NJEMST203
FIZZJ005
TZKDNTZv
ENGKA103
ELINSH207
IIT
BA107
gg2
SPP
FM205
gg1
HRJSŠJ101
AVPIJ207
SPPFM206
AVP
IJ211
gg1
SOR
BR105
gg2
IITBA206
SORBR207
NJEMST204
MATJA210
ENGKA103
RV
ŠZ / ŠMZKNX
RM2
BR106
gg1
ELIN
SH109
gg2
DOUBM206
HRJ
SŠJ101
FIZZJ005
MATJA210
MATJA210
VJEBI102
PIGŠBA202
DOU
BM109
gg1
SORBR207
FIZZJ005
TZKDNTZv
SRZBI102
MATJA210
RM2
BR205
gg2
AVPIJ207
IITBA206
NJEMST204
FIZZJ005
SRZBI102
ENGKA103
MATJA210
HRJSŠJ101
DOU
BM109
gg2
SORBR206
TZKDNTZv
ENGKA103
MATJA210
IIT
BA106
gg1
RM2
BR109
gg2
ELIN
SH107
gg1NJEM
ST204
RV
JM / OMZPC
MATJA210
HRJ
SŠJ101
SPPFM206
AVP
IJ211
gg2
PIGŠBA202
SORBR209
SOR
BR105
gg1
RM2
BR107
gg1
SPP
FM205
gg2
VJEBI102
PIGŠBA103
DOUBM206
FIZZJ005
TZKDNTZv
ELINSH206
MATJA210
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
4e
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Novosel Helena
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
FIZZJ005
MATNS001
SOR
BR105
gg1
SRZNH102
VJENH102
AVP
IJ211
gg2
AVPIJ207
PIGŠBA102
ENGKA103
FIZZJ005
TZKKJTZv
MATNS001
HRJSŠJ101
ELINSH005
PIGŠBA203
IITBA206
SPPFM206
RM2
BR106
gg1
RM2
BR109
gg2
SPP
FM205
gg1
DOU
BM107
gg2
MATNS001
RV
OM / JMEI-SA
SORBR207
DOUBM206
ENGKA103
TZKKJTZv
MATNS001
SORBR207
ELIN
SH205
gg1
IIT
BA109
gg2
HRJ
SŠJ201
ENGKA103
FIZZJ005
TZKKJTZv
SRZNH203
ELINSH206
RM2
BR205
gg2
DOU
BM109
gg1
PIGŠBA102
TZKKJTZv
MATNS001
SORBR206
SPPFM206
SPP
FM205
gg2
IIT
BA106
gg1
ENGKA103
FIZZJ005
MATNS001
SORBR207
SOR
BR105
gg2
DOUBM206
AVPIJ207
AVP
IJ211
gg1
FIZZJ005
MATNS001
RV
ŠZ / ŠMEI-SA
VJENH103
HRJSŠJ101
PIGŠBA103
MATNS001
IITBA207
RM2
BR205
gg1
ELIN
SH106
gg2
HRJ
SŠJ101
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
4f
Elektrotehnicka skola, Konavoska 2, Zagreb Razrednik/ca : Pervan Zora
Raspored izrađen:20.9.2017. aSc Rasporedi
EMPBJ208
VJEBI102
PIGŠBA209
NJEMST203
FIZZJ005
MATNS001
IKIESMM208
ETINH103
ENGKA103
EMPBJ201
HRJPZ202
NJEMST204
FIZZJ005
TZKKJTZv
MATNS001
IKIESMM208
EEBJ201
TZKKJTZv
MATNS001
SRZPZ202
EMP
OM110
gg2
AUP
LR211
gg1
ENGKA103
EEBJ208
IR
HD104
gg2
IRV
ŠZZKNX
gg1
HRJ
PZ202
FIZZJ005
MATNS001
AUPLR207
IR
HD104
gg1
PIGŠBA202
RV
ŠZ / RZEI-SA
EE
BJZ
gg2
IR
HD104
gg2
IRV
ŠZZKNX
gg2
EMPBJ208
NJEMST204
MATNS001
EMP
BJ110
gg1
EE
BJZ
gg1PIG
ŠBA102
TZKKJTZv
SRZPZ202
IKIES
ŠZZ2
gg1 iligg2
IKIESMM208
EEBJ208
NJEMST204
FIZZJ005
TZKKJTZv
MATNS001
RV
ŠZ / RZEI-SA
IR
HD104
gg1
VJEBI102
PIGŠBA101
HRJPZ202
MATNS001
AUP
LR211
gg2
ETINH103
ENGKA103
EEBJ208
EMPBJ208
HRJ
PZ202
FIZZJ005
MATNS001
AUPLR003
ENGKA103
18:00 - 8:45
28:50 - 9:35
39:40 - 10:25
410:40 - 11:25
511:30 - 12:15
612:20 - 13:05
713:10 - 13:55
114:00 - 14:45
214:50 - 15:35
315:50 - 16:35
416:40 - 17:25
517:30 - 18:15
618:20 - 19:05
719:10 - 19:55
Tjedan A Tjedan B
Ponedjeljak PonedjeljakUtorak UtorakSrijeda SrijedaČetvrtak ČetvrtakPetak Petak
4g