Post on 16-Feb-2022
transcript
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S1A Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Žeželj Marija
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
9:00 - 9:45
10:00 - 10:45
11:00 - 11:45
12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
14:00 - 14:45
Po
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
11 RN
Matematika
11 SM
Engleski jezik
11 RS
Engleski jezik
11 RS
11
Fizika
MO
Ut
5
Hemija
NO
Informatika 1. grupa
5 ŽM
Operativni
sistemi
5 VN
Osnove
računarstva
5 PI
Informatika 2. grupa
In3
Sr Uvod u programiranj
e
12 BJ
Osnove
računarstva
12 PI
Matematika
12 SM
Matematika
12 SM
Če
10
OGD
ŽM
Geografija
10 ĐD
Engleski jezik
10 RS
Pe
Operativni
sistemi
6 VN
Uvod u
programiranje
6 BJ
Fizika
6 MO
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
6 RN
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
6 RN
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S1C Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Radusinović Sanja
S1B Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Stanišić Milanka
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po
Matematika
7 SM
Osnove
računarstva
7 RV
Osnove
računarstva
7 RV
Operativni
sistemi
7 TG
Operativni
sistemi
7 TG
Ut
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
3 SM
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
3 SM
Engleski jezik
3 BJ
Engleski jezik
3 BJ
Uvod u
programiranje
3 BJ
Sr
Engleski jezik
11 BJ
Matematika
11 SM
Matematika
11 SM
Uvod u programiranj e
11 BJ
Če 4
Informatika 1. grupa
In1
4
Fizika
MO
4
Fizika
MO
4
Hemija
NO
Informatika 2. grupa
In2
Pe
8
OGD
BO
Geografija
8 ĐD
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
8 SM
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S1D Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Tasić Gordana
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po
Fizika
5 F1
Engleski jezik
5 RS
Matematika
5 BE
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
5 RN
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
5 RN
Ut
Osnove
računarstva
7 RV
Osnove
računarstva
7 RV
Osnove
elektrotehnik
e I
7 CM
Operativni
sistemi
7 TG
Operativni
sistemi
7 TG
Sr
Informatika 1. grupa Fizika Hemija Uvod u
In1
4
F1
4
NO
izgradnju
racunarskih sistema i
4 mreza LB 4 Informatika 2. grupa
In2
Če
Engleski jezik
3 RS
Engleski jezik
3 RS
Osnove
elektrotehnik
e I
3 CM
Osnove
elektrotehnik
e I
3 CM
Geografija
3 ĐD
Pe
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
3 RN
Matematika
3 BE
Matematika
3 BE
Uvod u izgradnju racunarskih sistema i
mreza 3
LB
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po
Geografija
13 ĐD
Matematika
13 ŠB
Matematika
13 ŠB
13
Fizika
MO
Engleski jezik
13 RS
Ut
Operativni
sistemi
6 PI
Operativni
sistemi
6 PI
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
6 SM
6 Informatika 1. grupa
ŽM
Informatika 2. grupa
In1
Sr
10
OGD
BO
Matematika
10 ŠB
Hemija
10 NO
Če
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
11 SM
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
11 SM
Engleski jezik
11 RS
Engleski jezik
11 RS
Fizika
11 MO
Pe
Uvod u
programiranje
7 ČR
Uvod u programiranj e
7 ČR
Osnove
računarstva
7 TG
Osnove
računarstva
7 TG
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S1E Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Rašković Violeta
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
9:00 - 9:45
10:00 - 10:45
11:00 - 11:45
12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
14:00 - 14:45
Po
Operativni
sistemi
10 RV
Fizika
10 MO
Osnove
elektrotehnik
e I
10 CM
Osnove
elektrotehnik
e I
10 CM
Matematika
10 ŠB
Ut 11
Informatika 1. grupa
In1
Geografija
11 ĐD
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
11 SM
Engleski jezik
11 BJ
Informatika 2. grupa
In2
Sr
Matematika
13 ŠB
Osnove
elektrotehnik
e I
13 CM
Hemija
13
NO
Engleski jezik
13 BJ
Engleski jezik
13 BJ
Če
Uvod u Fizika Osnove Operativni Crn.-srp.,bos.
izgradnju računarstva sistemi hrv.jez i knj.
racunarskih
sistema i
6 mreza LB 6 MO 6
TG 6
RV 6
SM
Pe Uvod u izgradnju
racunarskih sistema i mreza
5 LB
Osnove
računarstva
5 TG
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
5 SM
Matematika
5 ŠB
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S1G Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Đaković Dragan
S1F Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Šuković Biljana
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
9:00 - 9:45
10:00 - 10:45
11:00 - 11:45
12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
14:00 - 14:45
Po
Operativni
sistemi
15 PI
Hemija
15
NO
Osnove
elektrotehnik
e I
15 SR
Osnove
elektrotehnik
e I
15 SR
Osnove
elektrotehnik
e I
15 SR
Ut
Engleski jezik
16 E1
Osnove
računarstva
16 VA
Uvod u izgradnju racunarskih sistema i
mreza 16 LB
Uvod u izgradnju
racunarskih sistema i
16mreza LB
Sr
15
Fizika
F1
15
Fizika
F1
Informatika 1. grupa
In1
Matematika
15 ŠB
15 Informatika 2. grupa
In2
Če
Osnove
računarstva
15 VA
Engleski jezik
15 E1
Geografija
15 ĐD
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
15 VM
Operativni
sistemi
15
PI
Pe
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
16 VM
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
16 VM
Matematika
16 ŠB
Matematika
16 ŠB
Engleski jezik
16 E1
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S1H Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Drago Cimbaljevic
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
9:00 - 9:45
10:00 - 10:45
11:00 - 11:45
12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
14:00 - 14:45
Po
21
Fizika
MO
Matematika
21 BE
Engleski jezik
21 E1
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
21 KŽ
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
21 KŽ
Ut
Geografija
12 ĐD
Engleski jezik
12 E1
Informatika
12 In2
Osnove elektronike
12 BR
Sr
Osnove
elektrotehnik
e I
3 ŽR
Osnove
elektrotehnik
e I
3 ŽR
Engleski jezik
3 E1
Uvod u ins.
el.ured.i sist.
3 TS
Uvod u ins.
el.ured.i sist.
3 TS
Če
Matematika
5 BE
Matematika
5 BE
Osnove
elektronike
5 BR
Osnove
računarstva
5 TG
Osnove
računarstva
5 TG
Pe
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
4 KŽ
4
Fizika
MO
4
Hemija
NO
Osnove
elektrotehnik
e I
4 ŽR
Informatika
4 In2
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po
Hemija
3 NO
Osnove
računarstva
3 PI
Fizika
3 MO
Matematika
3 ŠB
Engleski jezik
3 E1
Ut
Elektronske
komunikacije
I
13 BR
Geografija
13 ĐD
Osnove
računarstva
13 PI
Informatika
13 In2
Informatika
13 In2
Sr
Uvod u
izgradnju ele.
kom. infra.
5 TS
Matematika
5 ŠB
Osnove
elektrotehnik
e I
5 ŽR
Osnove
elektrotehnik
e I
5 ŽR
Osnove
elektrotehnik
e I
5 ŽR
Če
Uvod u
izgradnju ele.
kom. infra.
17 TS
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
17 VM
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
17 VM
Elektronske
komunikacije
I
17 BR
Elektronske
komunikacije
I
17 BR
Pe
Fizika
18 MO
Matematika
18 ŠB
Engleski jezik
18 E1
Engleski jezik
18 E1
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
18 VM
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
E1A Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Vukićević Andrija
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po
Matematika
17 BE
Uvod u
energetiku
17 VA
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
17 KŽ
Geografija
17 ĐD
Fizika
17 F1
Ut
Engleski jezik
15 BJ
Osnove
elektrotehnik
e I
15 CM
Hemija
15 NO
Elektricne instalacije
15 VM
Sr
Osnove
elektrotehnik
e I
6 CM
Engleski jezik
6 BJ
Engleski jezik
6 BJ
Fizika
6 F1
Uvod u
energetiku
6 VA
Če
Istorija
13 ĐD
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
13 KŽ
Matematika
13 BE
Informatika 1. grupa
13 In1
Informatika 2. grupa
In2
Pe
Elektricne
instalacije
20 VM
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
20 KŽ
Osnove elektrotehnik e I
20 BM
Matematika
20 BE
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
R1B Service Manual [ Team AoRE ]
R1A Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Braletic Marina
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po
Matematika
18 ŠB
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
18 KŽ
Uvod u
energetiku
18 VA
Fizika
18 F1
Osnove
elektrotehnik
e I
18 PM
Ut
Sr
Elektricne
instalacije
17 BM
Hemija
17
NO
Matematika
17 ŠB
Engleski jezik
17 LL
17
Fizika
F1
Če
Elektricne
instalacije
18 BM
Osnove elektrotehnik e I
18 PM
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
18 KŽ
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
18 KŽ
Pe
Matematika
13 ŠB
Uvod u
energetiku
13 VA
Informatika 1. grupa
In1
Engleski jezik
13 LL
13 Informatika 2. grupa
In2
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S3A Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Maraš Dejan
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
12 MD
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
12 MD
Sociologija
4 MR
Sociologija
4 MR
Ut
10
3Dgrafika
LM
10
PMMS
SM
Sr
8
RVAI
KV
Veb i
mob.komunik
acioni servisi
8 VL
Če
Preduzetništv
o
7 BA
7
RMI
EL1
Pe
Engleski jezik
15 LL
Engleski jezik
15 LL
Matematika
11 SM
Matematika
11 SM
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
20 KŽ
Fizika
20 F1
Fizika
20 F1
Matematika
20 BE
Matematika
20 BE
Ut Osnove elektrotehnik
e I
18 BM
Uvod u
izgradnju ele.
kom. infra.
18 BB
Elektronske
komunikacije
I
18 TS
Elektronske
komunikacije
I
18 TS
Sr
Če
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
20 KŽ
Elektronske
komunikacije
I
20 TS
Hemija
20
H1
Uvod u
izgradnju ele.
kom. infra.
20 BB
Matematika
20 BE
Pe
Informatika 1. grupa
In1
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
17 KŽ
Engleski jezik
17 E2
Engleski jezik
17 E2
17 Informatika 2. grupa
In2
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S3B Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Vemić Nada
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po
Veb i
mob.komunik
acioni servisi
8 VL
8
RVAI
KV
Ut
8
PMMS
VN
8
3Dgrafika
LM
Sr
Preduzetništv
o
7 BA
7
RMI
EL1
Če
Sociologija
22 MR
Sociologija
22 MR
Engleski jezik
12 LL
Engleski jezik
12 LL
Pe
Matematika
12 SM
Matematika
12 SM
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
12 MD
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
12 MD
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S3D Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Svetlana Miranovic
S3C Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Lazarević Lidija
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
9:00 - 9:45
10:00 - 10:45
11:00 - 11:45
12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
14:00 - 14:45
Po
Sociologija
4 MR
Sociologija
4 MR
Engleski jezik
19 LL
Engleski jezik
19 LL
Ut Admuinistriranje
rac.mreža
M2
TS
Održavanje rac.hardvera
M2
MM
Preduzetništv
o
M2 BA
Sr Softverski alati za projektovanje u elektrotehnici
M2
VL
Če
Relacione
baze podatak
a
8 BR
8
AOS
PI
Pe
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
11 SM
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
11 SM
Matematika
19 KS
Matematika
19 KS
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S3E Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Vujovic Ana
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
9:00 - 9:45
10:00 - 10:45
11:00 - 11:45
12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
14:00 - 14:45
Po Admuinistriranje
rac.mreža
16
MN
Ut
Sociologija
17 MR
Matematika
17 ŠS
Matematika
17 ŠS
Engleski jezik
17 LL
Engleski jezik
17 LL
Sr Softverski alati za projektovanje u elektrotehnici
16 KM
16
AOS
NN
Če
Relacione
baze podatak
a
16 MD
16
Održavanje rac.hardvera
VA
Preduzetništv
o
16 Pr1
Sociologija
16 MR
Pe
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
15 VM
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
15 VM
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po
AOS
22 NN
Preduzetništv
o
22 Pr1
Ut Održavanje rac.hardvera
M4 MM
Relacione
baze podatak
a
M4 BR
Matematika
19 ŠS
Matematika
19 ŠS
Sr
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
20 SM
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
20 SM
Če
Engleski jezik
12 LL
Engleski jezik
12 LL
Sociologija
22 MR
Sociologija
22 MR
Pe Admuinistriranje
rac.mreža
10 RZ
Softverski alati za projektovanje u elektrotehnici
10 VL
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S3F Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Šćepanović Suzana
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
9:00 - 9:45
10:00 - 10:45
11:00 - 11:45
12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
14:00 - 14:45
Po
Engleski jezik
19 LL
Engleski jezik
19 LL
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
12 SM
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
12 SM
Sociologija
4 MR
Ut Prenosno-pristupne
mreže
M3 KM
Osnove
obj.-orijent.
programiranja
M3 MN
Preduzetništv
o
M3 BA
Sociologija
4 MR
Sr Softverski alati za projektovanje u elektrotehnici
M1
VA
Telekomunika
cione mreže
M1 LB
Če
Matematika
19 ŠS
Matematika
19 ŠS
Pe
Telekomunikacioni korisnicki sistemi
21 OA
Racunarske
mreže
21 ČR
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
E3A Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Vladimir Kitaljevic
S3G Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Knežević Svetlana
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po Elektronski sig.sistemi
M1 OA
Softverski alati za projektovanje u elektrotehnici
M1 VA
Ut
Matematika
21 KS
Matematika
21 KS
Sociologija
4 MR
Sociologija
4 MR
Sr
Indust.
elektrn. i
automatika
21 MM
Osnove
obj.-orijent.
programiranja
21 MN
Preduzetništv
o
21 Pr1
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
21 BM
Crn.-srp.,bos.
hrv.jez i knj.
21 BM
Če
Engleski jezik
19 E1
Engleski jezik
19 E1
Pe Programiranje
mikrokontrolera
M3 TS
Digitalna elektronika
M3 E 4
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
R3A Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Peković Milijana
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po Održavanje ele. inst.i
ured. u domac.
M2 PM
Preduzetništv
o
M2 Pr1
Engleski jezik
M2 E1
Ut
Sr
Če
Pe
Engleski jezik
22 E1
Matematika
22 JŠ
Matematika
22 JŠ
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
2 BM
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
2 BM
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po
Engleski jezik
6 E1
Engleski jezik
6 E1
Sociologija
6 S1
Sociologija
6 S1
Ut
Crn.-srp.,bos. Crn.-srp.,bos. Matematika Matematika Alternativni
hrv.jez i knj. hrv.jez i knj. izvori elektricne
19 MD 19 MD 21 KS 21 KS
energije
21 BM
Sr
Visokonapon
ska razvodna
postrojenja
18 VK
Prenos
elektricne
energije
18 VK
Preduzetništv
o
18 BA
Elektromotorni pogoni
18
CV
Če
Pe Softverski alati za projektovanje u elektrotehnici
M1 VA
Održavanje ele. inst.i ured. u domac.
M1 VA
R3B Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Budrak Aleksandra
1 8:00 - 8:45
2 9:00 - 9:45
3 10:00 - 10:45
4 11:00 - 11:45
5 12:00 - 12:45
6 13:00 - 13:45
7 14:00 - 14:45
Po
Ut Telekomunikacioni korisnicki sistemi
M1 MN
Preduzetništv
o
M1 BA
Engleski jezik
20 E1
Engleski jezik
20 E1
Sr
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
22 VM
Crn.-srp.,bos., hrv.jez i knj.
22 VM
Če
Pe Prenosno-pristupne
mreže
M2 KM
Racunarske
mreže
M2 LB
Matematika
22 JŠ
Matematika
22 JŠ
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S2A Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Bećirović Emsada
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Informatika 1. grupa
MŽ 8
Op
8 EL2
Informatika 2. grupa
JŠ
Ut
Ubp
17 DT
Fizika
17 MO
Fizika
17 MO
Sr
Matematika
4 BE
Matematika
4 BE
Vimd
8 LM
Če
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
12 MD
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
12 MD
Engleski jezik
6 BJ
Engleski jezik
6 BJ
Pe
Osnove
rac.hardvera
10 EL2
Uuvp
10 SM
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S2C Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Živković Rada
S2B Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Steljic Marina
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Op
10 EL2
Informatika 1. grupa
MŽ
Informatika 2. grupa
JŠ 10
Ut
Uuvp
8 SM
Fizika
22 F1
Fizika
22 F1
Sr
Vimd
8 LM
Matematika
4 BD
Matematika
4 BD
Če
Engleski jezik
6 BJ
Engleski jezik
6 BJ
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
16 SB
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
16 SB
Pe
Ubp
3 DT
Osnove
rac.hardvera
3 VV
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S2D Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Bulatović Dijana
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Rgia
13 SM
OE2
13 VM
Osnove
racunarskih
mreza
13 ČR
Ut
Matematika
4 BD
Matematika
4 BD
Engleski jezik
20 DA
Engleski jezik
20 DA
Sr
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
11 MD
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
11 MD
Informatika 1. grupa
MŽ 10
Informatika 2. grupa
JŠ
Če
Aide
3 ĐP
Rh
3 MD
Pe
Fizika
17 F1
Fizika
17 F1
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
OeII
3 ŽR
Rh
3 KN
Ut
Fizika
22 MO
Fizika
22 MO
Matematika
4 BD
Matematika
4 BD
Sr
Informatika 1. grupa
MŽ
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
11 MD
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
11 MD
Informatika 2. grupa
JŠ 10
Če
Rgia
8 LM
Aide
8 ĐP
Osnove
racunarskih
mreza
6 ČR
Pe
Engleski jezik
19 DA
Engleski jezik
19 DA
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S2E Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Delic Ana
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Engleski
DA
jezik
15
Engleski
DA
jezik
15
In1
Informatika 1. grupa
15 Osnove
racunarskih
mreza
15 RZ
In2
Informatika 2. grupa
Ut
15
Aide
ĐP
15
OE2
SR
Sr
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
15 SB
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
15 SB
Če
Matematika
15 BD
Matematika
15 BD
F1
Fizika
15
F1
Fizika
15
Pe
15
Rgia
BB
15
Rh
MD
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S2G Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Sandra Bulajic
S2F Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Božović Radovan
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Elektronske
komunikacije
II
11 BR
Osnove
proceduralno
g programiran ja 11
ČR
Osnove
elektrotehnike
II
11 CV
Ut
18
inf
JŠ
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
18 SB
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
18 SB
Sr
MO
Fizika
3
MO
Fizika
3
Matematika
3 BE
Matematika
3 BE
Če
18
Aide
EL4
Osnove
elektrotehnike
II
18 CV
Izvodenje
tele.instalacij
a
18 KM
Pe
Engleski jezik
12 RE
Engleski jezik
12 RE
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
E2A Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Nada Dašic
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
17 SB
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
17 SB
Engleski
RE
jezik
16
Engleski jezik
16 RE
Ut
F1
Fizika
6
Fizika
6 F1
Matematika
6 BE
Matematika
6 BE
Sr
M2
Ieiio
ND
M2
EUE
SR
Če
MŽ
Informatika 1. grupa
10 Proizvodnja
električne en.
21 VA
Elektrotehnic
ki materijali
21 PM
JŠ
Informatika 2. grupa
Pe
22
OeII
KV
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
inf
22 In1
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
22 SB
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
22 SB
Ut
Sr
Racunarska
grafi.i
animacija
21 VV
Analogna
elektronika
21 EL4
Elektronske
komunikacije
21 EL4
Fizika
21 MO
Fizika
21 MO
Če
OE2
20 CV
Osnove
programiranja
20 ČR
Pe
Matematika
4 BD
Matematika
4 BD
Engleski jezik
12 RE
Engleski jezik
12 RE
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
R2A Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Stanišic Radomir
Service Manual [ Team AoRE ]
R2B
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S4A Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Rastoder Elida
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S4B Service Manual [ Team AoRE ]
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Engleski jezik
16 RE
Engleski jezik
16 RE
Engleski
(jezik struke)
17 DA
Engleski
(jezik struke)
17 DA
Ut
10
Rgia
BO
Prakticna nastava1. grupa
MD
Preduzetništv
o
11 Pr1
Prakticna nastava2. grupa
EL2 10
Sr
Multim.
komun.tehnol
ogije
16 MD
MD
Prakticna nastava1. grupa
16 Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
12 KŽ
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
12 KŽ
EL2
Prakticna nastava2. grupa
Če
17
Pms
SM
Programiranj
e
17 VL
Primjena
audio i video
tehnike
17 MN
Pe
Matematika
16 ŠS
Matematika
16 ŠS
Preduzetništv
o
16 Pr1
Audio i video
sist. pos.
nam.
16 VN
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Matematika
18 KS
Matematika
18 KS
Preduzetništv
o
20 BA
Primjena
audio i video
tehnike
21 DT
Ut
MD
Prakticna nastava1. grupa
3 Multim.
komun.tehnol
ogije
3 MD
Programiranj
e
3 VL
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
3 BM
EL1
Prakticna nastava2. grupa
Sr
Engleski
(jezik struke)
18 DA
Engleski
(jezik struke)
18 DA
Engleski jezik
13 RE
Engleski jezik
13 RE
Audio i video
sist. pos.
nam.
13 VN
Če
10
Rgia
BO
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
11 BM
Pe
MD
Prakticna nastava1. grupa
7
7
Pms
VR
Preduzetništv
o
5 BA
EL1
Prakticna nastava2. grupa
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Anal.i
digit.elektroni
ka
19 BB
Izvodenje
tele.instalacij
a
19 KM
Elektronske
komunikacije
II
19 BR
Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
20 VM
Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
20 VM
Ut
Sr
OeII
12 ĐJ
Engleski jezik
19 E2
Engleski jezik
19 E2
Sociologija
5 MR
Če
Pe
Matematika
20 JŠ
Matematika
20 JŠ
Sociologija
11 MR
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Ut
M5
IEIO
PM
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
16 VM
Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
16 VM
Engleski jezik
20 DA
Sr
Če
4
OE2
VA
Matematika
4 JŠ
Matematika
4 JŠ
Pe
M4
EUE
SR
Engleski jezik
19 DA
Sociologija
11 MR
Sociologija
11 MR
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S4C Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Bogićevic Jelena
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Preduzetništv
o
20 BA
Preduzetništv
o
20 BA
Engleski jezik
6 BJ
Engleski jezik
6 BJ
Ut
M1
praksa 1. grupa
RZ
Osnove
energetike i
energetska efikasnMos4t
KV
M4
praksa 2. grupa
MŠ
Sr
praksa 1. grupa
RZ
Racunarske
mreže
5 KN
M5
praksa 2. grupa
MŠ
Če
Matematika
5 SM
Matematika
5 SM
Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
11 BM
Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
11 BM
Engleski
(jezik struke)
18 DA
Pe
Aplikativni
softver i
multimedije
8 VR
Baze podatak
a
8 MD
Programiranj
e
8 KV
Engleski
(jezik struke)
19 DA
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S4E Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Babović Marija
S4D Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Đaković Persa
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
praksa 1. grupa
RZ
Baze podatak
a
M1 MD
M1
praksa 2. grupa
MŠ
Ut
Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
13 RN
Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
13 RN
Matematika
5 ŠB
Matematika
5 ŠB
Sr
Engleski
(jezik struke)
20 RS
Programiranj
e
7 SM
Aplikativni
softver i
multimedije
7 TG
Če
M1
praksa 1. grupa
RZ
Osnove
energetike i
energetska
efikasno2s0t ĐJ
Racunarske
mreže
20 ĐP
praksa 2. grupa
MŠ
Pe
Engleski jezik
13 RS
Engleski jezik
13 RS
Preduzetništv
o
5 BA
Preduzetništv
o
5 BA
Engleski
(jezik struke)
13 RS
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S4F Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Kojović Nikola
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Telekomunika
ciona
mjerenja
M4 MD
praksa 1. grupa
VV
M4
praksa 2. grupa
BB
Ut
Engleski jezik
19 RS
Engleski jezik
19 RS
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
19 KŽ
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
19 KŽ
Sr
Osnove
energetike i
energetska
efikasnos6t KN
M4
praksa 1. grupa
VV
praksa 2. grupa
BB
Če
Matematika
19 KS
Matematika
19 KS
Telekomunika
cioni sistemi
19 BJ
Telekomu.
vodovi i
mreže
19 KN
Pe
Preduzetništv
o
18 Pr1
Preduzetništv
o
18 Pr1
Engleski
(jezik struke)
13 RS
Engleski
(jezik struke)
13 RS
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Engleski
(jezik struke)
21 E2
Engleski
(jezik struke)
21 E2
Matematika
18 KS
Matematika
18 KS
Ut
M3
praksa 1. grupa
NN
Engleski jezik
12 RS
praksa 2. grupa
VV
Sr
Programiranj
e
5 SM
Baze podatak
a
5 MD
Aplikativni
softver i
multimedije
5 VR
Engleski jezik
16 RS
Če
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
11 BM
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
11 BM
Osnove
energetike i
energetska efikasnos5t
ĐJ
Racunarske
mreže
22 VV
Pe
M3
praksa 1. grupa
NN
Preduzetništv
o
18 Pr1
Preduzetništv
o
18 Pr1
praksa 2. grupa
VV
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
S4G Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Roganović Nevenka
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Engleski jezik
6 BJ
Engleski jezik
6 BJ
Osnove
racunarskih
mreza
21 DT
Elektronska i
specijalna
mjerenja
5 EL4
Ut
M2
praksa 1. grupa
SR
Signalno-sigu
rnosni sistemi
M2 MŠ
praksa 2. grupa
OA
Sr
Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
17 RN
Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
17 RN
Engleski
(jezik struke)
18 DA
Engleski
(jezik struke)
18 DA
Če
M3
praksa 1. grupa
SR
Matematika
5 ŠB
Matematika
5 ŠB
praksa 2. grupa
OA
Pe
Preduzetništv
o
5 BA
Preduzetništv
o
5 BA
VF elektronik
a
4 SR
Automatsko
upravljanje
4 BB
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
E4A Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Calasan Vesna
S4H Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Đerić Bogdan
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Automehatro
nika
5 ZS
Matematika
5 BD
Matematika
5 BD
Ut
11
Omuis
ZS
Preduzetništv
o
11 Pr1
Sr
Engleski
E2
jezik
19
Engleski
E2
jezik
19
Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
15 SB
Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
15 SB
Če
M5
Eumuis
MM
Pe
M2
Dmuis
M1
M2
Eiki
MŠ
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored
E4B Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Samardžić Rada
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Eksploatacija
elektroen.sist
ema
12 ĐJ
12
Dipee
KN
Ut
Upravljanje
elekromotorni
m pogonima
12 KN
12
Sei
ND
Sr
Engleski jezik
13 RE
Engleski jezik
13 RE
Matematika
17 ŠS
Matematika
17 ŠS
Če
Engleski jezik
u elektroen.
16 E2
Engleski jezik
u elektroen.
16 E2
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
12 RN
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
12 RN
Pe
M1
Pue
SR
Elektroenerge
tska efikasno
st
21 KN
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
Eksploatacija
elektroen.sist
ema
4 CV
Dipee
4 ĐJ
Upravljanje
elekromotorni
m pogonima
4 KN
Ut
Matematika
5 SM
Matematika
5 SM
Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
13 RN
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
13 RN
Sr
M1
Pue
VM
Če
Engleski jezik
13 RE
Engleski jezik
13 RE
Engleski jezik
u elektroen.
13 E2
Engleski jezik
u elektroen.
13 E2
Pe
21
Sei
ND
Elektroenerge
tska efikasno
st
21 KN
S3H Service Manual [ Team AoRE ] Od. starešina : Obradović Aleksandar
1 13:10 - 13:55
2 14:00 - 14:45
3 15:00 - 15:45
4 15:50 - 16:35
5 16:45 - 17:30
6 17:35 - 18:20
7 18:25 - 19:00
Po
M2
Mum
ND
M2
Psaum
ZS
Ut
Crn.-spr.
bos., hrv. jze.
i knjiž.
21 BM
Crn.-spr.,
bos., hrv. jze.
i knjiž.
21 BM
Engleski jezik
21 E2
Engleski jezik
21 E2
Sr
M3
Hipumuis
ZS
Hidraulicko i
pneumatsko
upravljanje
mehatronickih
urežaja i sMistem3a
ZS
Če
Pogoni
mehatronickih
uredaja i sistemMa 4
KV
Psaum
M4
ZS
Energetska
elektronika
M4 OA
Pe
Sociologija
11 MR
Sociologija
11 MR
Matematika
17 ŠS
Matematika
17 ŠS
Raspored je završen10/20/2020 aSc Raspored