Post on 28-May-2020
transcript
186
PLAN SĘDZIOWANIA / JUDGING PLAN21.10.2017
RING 2 – Pawilon 1: Sędzia - Grzegorz Weron
Godz. 10:00
Västgötaspets - Swedish Vallhund
SUKI - BITCHES Klasa championów - champion class 1 1297 - 1297
Akita
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 2 1132-1133 Klasamłodzieży-juniorclass 2 1134-1135 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1136-1137 Klasaotwarta-openclass 3 1138-1140 Klasachampionów-championclass 1 1141-1141
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1142-1142 Klasaszczeniąt-puppyclass 2 1143-1144 Klasamłodzieży-juniorclass 4 1145-1148 Klasapośrednia-intermediateclass 3 1149-1151 Klasaotwarta-openclass 5 1152-1156
Akita amerykańska - American Akita
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1157-1157 Klasamłodzieży-juniorclass 1 1158-1158 Klasaotwarta-openclass 2 1159-1160 Klasachampionów-championclass 2 1161-1162
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 1163-1163 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1164-1164 Klasaotwarta-openclass 2 1165-1166 Klasachampionów-championclass 4 1167-1170
Eurasier
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1208-1208
187
Łajka rosyjsko-europejska - Russko-Evropeiskaia Laika / Russian-European Laika
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1211-1211 Klasaotwarta-openclass 1 1212-1212
Łajka zachodniosyberyjska - Zapadno-Sibirskaia Laika / West Siberian Laika
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1213-1213
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1214-1214
Nagi pies meksykański standard - Xoloitzquintle / Mexican Hairless Dog Standard
SUKI - BITCHES
Klasaotwarta-openclass 1 1215-1215 Klasachampionów-championclass 1 1216-1216
Norsk Buhund - Norwegian Buhund
PSY - MALES
Klasa championów - champion class 1 1217 - 1217 Klasaweteranów-veteranclass 1 1218-1218
Podengo portugalski krótkowłosy miniaturowy - Podengo Portugues/Portug.Warren Hound Smooth-hair. Miniature
SUKI - BITCHES
Klasaotwarta-openclass 1 1222-1222
Podengo portugalski szorstkowłosy miniaturowy - Podengo Portugues/Portug. Warren Hound Wire-haired Miniature
SUKI - BITCHES
Klasachampionów-championclass 1 1223-1223
Szpic japoński - Nihon Supittsu / Japanese Spitz
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 1258-1258 Klasachampionów-championclass 2 1259-1260
SUKI - BITCHES
Klasaotwarta-openclass 1 1261-1261 Klasachampionów-championclass 1 1262-1262
188
RING 3 – Pawilon 1: Sędzia - Bogusław Chmiel
Godz. 10:00
Louisiana Catahoula Leopard Dog
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 2248-2248
Ciobanesc Romanesc Mioritic - Romanian Mioritic Shepherd Dog
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 62-62
Biały owczarek szwajcarski - Berger Blanc Suisse / White Swiss Shepherd Dog
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 11-11 Klasapośrednia-intermediateclass 1 12-12 Klasachampionów-championclass 1 13-13
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 14-14 Klasamłodzieży-juniorclass 2 15-16 Klasapośrednia-intermediateclass 2 17-18 Klasaotwarta-openclass 1 19-19 Klasachampionów-championclass 1 20-20
Bouvier des Flandres - Flandres Cattle Dog
PSY - MALES
Klasachampionów-championclass 2 47-48
SUKI - BITCHES
Klasaotwarta-openclass 1 49-49
Ceskoslovensky Vlcak - Czeslovakian Wolfdog
PSY - MALES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 50-50 Klasaszczeniąt-puppyclass 1 51-51 Klasamłodzieży-juniorclass 1 52-52 Klasachampionów-championclass 1 53-53
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 54-54 Klasamłodzieży-juniorclass 1 55-55 Klasapośrednia-intermediateclass 2 56-57 Klasaotwarta-openclass 3 58-60 Klasachampionów-championclass 1 61-61
189
Owczarek belgijski Groenendael - Chien de Berger Belge / Belgian Shepherd Dog - Groenendael
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 100-100 Klasaotwarta-openclass 1 101-101
Owczarek belgijski Malinois - Chien de Berger Belge / Belgian Shepherd Dog - Malinois
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 102-102 Klasapośrednia-intermediateclass 1 103-103 Klasachampionów-championclass 1 104-104
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 105-105 Klasaotwarta-openclass 2 106-107
Owczarek belgijski Tervueren - Chien de Berger Belge / Belgian Shepherd Dog - Tervueren
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 108-108
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 109-109 Klasachampionów-championclass 1 110-110
Owczarek francuski Beauceron - Berger de Beauce (Beauceron)
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 111-111
Owczarek francuski Briard - Berger de Brie (Briard)
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 112-112 Klasapośrednia-intermediateclass 1 113-113 Klasachampionów-championclass 2 114-115
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 116-117 Klasachampionów-championclass 1 118-118
Owczarek holenderski długowłosy - Hollandse Herdershond / Dutch Shepherd Dog Long-haired
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 119-119
190
Owczarek holenderski krótkowłosy - Hollandse Herdershond / Dutch Shepherd Dog Short-haired
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 120-120
Owczarek staroangielski Bobtail - Old English Sheepdog (Bobtail)
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 164-164 Klasachampionów-championclass 2 165-166
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 167-167
Saarlooswolfhond - Saarloos Wolfdog
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 258-258 Klasaotwarta-openclass 1 259-259 Klasachampionów-championclass 1 260-260 Klasaweteranów-veteranclass 1 261-261
RING 4 – Pawilon 1: Sędzia - Iwona Magdziarska
Godz. 10:00
Owczarek niemiecki długowłosy - Deutscher Schäferhund langhaarig/German Shepherd Dog long-h.
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 2 121-122 Klasamłodzieży-juniorclass 4 123-126 Klasapośrednia-intermediateclass 1 127-127 Klasaotwarta-openclass 2 128-129 Klasaużytkowa-workingclass 1 130-130
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 131-131 Klasamłodzieży-juniorclass 5 132-136 Klasapośrednia-intermediateclass 3 137-139 Klasaotwarta-openclass 4 140-143 Klasaużytkowa-workingclass 1 144-144
Owczarek niemiecki krótkowłosy - Deutscher Schäferhund kurzhaarig/German Shepherd Dog short-h
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 145-145 Klasapośrednia-intermediateclass 1 146-146 Klasaotwarta-openclass 2 147-148
191
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 149-149 Klasaszczeniąt-puppyclass 3 150-152 Klasamłodzieży-juniorclass 1 153-153 Klasapośrednia-intermediateclass 4 154-157 Klasaotwarta-openclass 4 158-161 Klasaużytkowa-workingclass 2 162-163
RING 5 – Pawilon 1: Sędzia - Anna Redlicka
Godz. 10:00
Owczarek szkocki długowłosy - Collie Rough
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 195-195 Klasachampionów-championclass 5 196-200
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 201-201 Klasamłodzieży-juniorclass 1 202-202 Klasaotwarta-openclass 4 203-206 Klasachampionów-championclass 2 207-208
Owczarek szkocki krótkowłosy - Collie Smooth
PSY - MALES
Klasachampionów-championclass 1 209-209
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 210-210 Klasaotwarta-openclass 1 211-211 Klasa championów - champion class 1 212 - 212
Schipperke
PSY - MALES
Klasachampionów-championclass 1 262-262
SUKI - BITCHES
Klasachampionów-championclass 1 263-263
Polski owczarek nizinny - Polish Lowland Sheepdog
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 213-214 Klasapośrednia-intermediateclass 1 215-215 Klasaotwarta-openclass 1 216-216 Klasa championów - champion class 1 217 - 217 Klasaweteranów-veteranclass 1 218-218
192
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 4 219-222 Klasamłodzieży-juniorclass 3 223-225 Klasapośrednia-intermediateclass 1 226-226 Klasaotwarta-openclass 4 227-230 Klasachampionów-championclass 2 231-232
Welsh Corgi Cardigan
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 264-264 Klasapośrednia-intermediateclass 2 265-266 Klasachampionów-championclass 1 267-267
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 268-268 Klasamłodzieży-juniorclass 5 269-273 Klasapośrednia-intermediateclass 2 274-275 Klasaotwarta-openclass 1 276-276 Klasa championów - champion class 1 277 - 277 Klasaweteranów-veteranclass 1 278-278
Welsh Corgi Pembroke
PSY - MALES Klasachampionów-championclass 2 279-280
SUKI - BITCHES Klasapośrednia-intermediateclass 1 281-281 Klasachampionów-championclass 1 282-282
RING 6 – Pawilon 1: Sędzia - Mirosław Redlicki
Godz. 10:00
Australian Cattle Dog
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1-1 Klasamłodzieży-juniorclass 1 2-2 Klasachampionów-championclass 1 3-3
SUKI - BITCHES Klasachampionów-championclass 1 4-4
Bearded Collie
PSY - MALES Klasachampionów-championclass 2 5-6
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 7-7
193
Klasapośrednia-intermediateclass 1 8-8 Klasa championów - champion class 1 9 - 9 Klasaweteranów-veteranclass 1 10-10
Border Collie
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 21-21 Klasamłodzieży-juniorclass 4 22-25 Klasapośrednia-intermediateclass 3 26-28 Klasaotwarta-openclass 1 29-29 Klasaużytkowa-workingclass 1 30-30 Klasachampionów-championclass 1 31-31
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 32-32 Klasamłodzieży-juniorclass 2 33-34 Klasapośrednia-intermediateclass 5 35-39 Klasaotwarta-openclass 5 40-44 Klasachampionów-championclass 2 45-46
Lancashire Heeler - Lancashirenkarjakoira
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 63-63
Owczarek szetlandzki - Shetland Sheepdog
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 168-168 Klasapośrednia-intermediateclass 2 169-170 Klasaotwarta-openclass 2 171-172 Klasachampionów-championclass 1 173-173 Klasaweteranów-veteranclass 1 174-174
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 175-175 Klasaszczeniąt-puppyclass 4 176-179 Klasamłodzieży-juniorclass 6 180-185 Klasapośrednia-intermediateclass 3 186-188 Klasaotwarta-openclass 4 189-192 Klasachampionów-championclass 1 193-193 Klasaweteranów-veteranclass 1 194-194
RING 7 – Pawilon 1: Sędzia - Hans-Erhard Grüttner
Godz. 10:00
Mudi
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 64-64
194
Owczarek australijski (typ amerykański) - Australian Shepherd
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 3 65-67 Klasamłodzieży-juniorclass 3 68-70 Klasapośrednia-intermediateclass 2 71-72 Klasaotwarta-openclass 5 73-77 Klasachampionów-championclass 3 78-80 Klasaweteranów-veteranclass 3 81-83
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 84-84 Klasamłodzieży-juniorclass 3 85-87 Klasapośrednia-intermediateclass 3 88-90 Klasaotwarta-openclass 4 91-94 Klasachampionów-championclass 4 95-98
Owczarek australijski - Kelpie - Australian Kelpie
PSY - MALES Klasa championów - champion class 1 99 - 99
Polski owczarek podhalański - Tatra Shepherd Dog
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 7 233-239 Klasapośrednia-intermediateclass 2 240-241 Klasaotwarta-openclass 2 242-243 Klasachampionów-championclass 1 244-244
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 245-245 Klasamłodzieży-juniorclass 3 246-248 Klasaotwarta-openclass 1 249-249
Puli (biały) - Puli (white) PSY - MALES Klasachampionów-championclass 1 250-250
Puli (czarny, płowy) - Puli (black, fawn)
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 251-251 Klasachampionów-championclass 1 252-252 Klasaweteranów-veteranclass 1 253-253
SUKI - BITCHES Klasachampionów-championclass 1 254-254
Pumi PSY - MALES Klasachampionów-championclass 1 255-255
195
SUKI - BITCHES Klasapośrednia-intermediateclass 1 256-256 Klasachampionów-championclass 1 257-257
RING 8 – Pawilon 2: Sędzia - Andrzej Brabletz
Godz. 10:00
Mały Münsterländer - Kleiner Münsterländer / Small Munsterlander
SUKI - BITCHES Klasachampionów-championclass 1 1426-1426
Seter angielski - English Setter
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 2 1427-1428
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 2 1429-1430 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1431-1431 Klasaotwarta-openclass 1 1432-1432 Klasaużytkowa-workingclass 1 1433-1433
Seter irlandzki - Irish Red Setter
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1434-1434 Klasamłodzieży-juniorclass 3 1435-1437 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1438-1438 Klasaotwarta-openclass 1 1439-1439 Klasachampionów-championclass 2 1440-1441 Klasaweteranów-veteranclass 1 1442-1442
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1443-1443 Klasamłodzieży-juniorclass 5 1444-1448 Klasapośrednia-intermediateclass 3 1449-1451 Klasachampionów-championclass 2 1452-1453
Seter irlandzki czerwono-biały - Irish Red and White Setter
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 1 1454-1454
Seter szkocki (Gordon) - Gordon Setter
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 2 1455-1456 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1457-1457 Klasaotwarta-openclass 1 1458-1458 Klasachampionów-championclass 2 1459-1460
196
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1461-1461 Klasamłodzieży-juniorclass 2 1462-1463 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1464-1464 Klasaotwarta-openclass 1 1465-1465 Klasaużytkowa-workingclass 1 1466-1466 Klasachampionów-championclass 2 1467-1468 Klasaweteranów-veteranclass 2 1469-1470
RING 9 – Pawilon 2: Sędzia - Ferdinando Asnaghi
Godz. 10:00
Braque de l’Ariege - Ariege Pointing Dog
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1423-1423
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1424-1424
Gryfon Korthalsa - Griffon d`arret a poil dur Korthals
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 1425-1425
Wyżeł niemiecki krótkowłosy - Deutsch Kurzhaar / German Short-haired Pointing Dog
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 1471-1472 Klasaotwarta-openclass 3 1473-1475 Klasaużytkowa-workingclass 1 1476-1476
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 1477-1478 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1479-1479 Klasaotwarta-openclass 2 1480-1481 Klasachampionów-championclass 1 1482-1482
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - Deutsch Drahthaar / German Wire-haired Pointing Dog
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1483-1483 Klasamłodzieży-juniorclass 1 1484-1484
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 1485-1486
197
Wyżeł weimarski krótkowłosy - Weimaraner Short-haired
PSY - MALES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 2 1487-1488 Klasamłodzieży-juniorclass 1 1489-1489 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1490-1490 Klasaotwarta-openclass 1 1491-1491 Klasaużytkowa-workingclass 2 1492-1493
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1494-1494 Klasamłodzieży-juniorclass 9 1495-1503 Klasapośrednia-intermediateclass 3 1504-1506 Klasaotwarta-openclass 2 1507-1508
Wyżeł węgierski krótkowłosy - Rövidszörü Magyar Vizsla/Hungarian Short-haired Pointing Dog
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 1509-1509 Klasaużytkowa-workingclass 1 1510-1510 Klasachampionów-championclass 2 1511-1512
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 3 1513-1515 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1516-1516 Klasaotwarta-openclass 1 1517-1517 Klasachampionów-championclass 2 1518-1519
Wyżeł włoski krótkowłosy - Bracco Italiano / Italian Pointing Dog
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1520-1520
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1521-1521 Klasamłodzieży-juniorclass 1 1522-1522 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1523-1523 Klasaotwarta-openclass 1 1524-1524
RING 10 – Pawilon 2: Sędzia - Tomasz Borkowski
Godz. 10:00
Polski spaniel myśliwski - Polish hunting spaniel
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 2254-2254
198
Basset Hound PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 1 1298-1298 Klasaotwarta-openclass 2 1299-1300
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1301-1301 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1302-1302
Bloodhound - Chien De Saint-Hubert
PSY - MALES Klasachampionów-championclass 1 1319-1319
SUKI - BITCHES Klasaweteranów-veteranclass 1 1320-1320
Gończy fiński - Suomenajokoira / Finnish Hound
PSY - MALES Klasaotwarta-openclass 1 1333-1333
Gończy polski - Polish Hunting Dog
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 3 1334-1336 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1337-1338 Klasaotwarta-openclass 2 1339-1340 Klasaużytkowa-workingclass 1 1341-1341 Klasachampionów-championclass 1 1342-1342
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1343-1343 Klasaszczeniąt-puppyclass 2 1344-1345 Klasamłodzieży-juniorclass 2 1346-1347 Klasapośrednia-intermediateclass 3 1348-1350 Klasaotwarta-openclass 3 1351-1353 Klasaużytkowa-workingclass 1 1354-1354 Klasachampionów-championclass 1 1355-1355
Gończy słowacki - Slovensky Kopov / Slovakian Hound
SUKI - BITCHES Klasaotwarta-openclass 1 1356-1356
Grand Basset griffon vendéen
PSY - MALES Klasachampionów-championclass 1 1357-1357
SUKI - BITCHES Klasachampionów-championclass 1 1358-1358
199
Ogar polski - Polish Hound
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 1359-1360 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1361-1362 Klasaotwarta-openclass 1 1363-1363
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1364-1364 Klasaotwarta-openclass 2 1365-1366
Otterhound
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1367-1367
Petit Basset griffon vendéen
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1368-1368 Klasaużytkowa-workingclass 1 1369-1369 Klasachampionów-championclass 2 1370-1371
SUKI - BITCHES
Klasaużytkowa-workingclass 1 1372-1372 Klasachampionów-championclass 2 1373-1374
Porcelaine
PSY - MALES
Klasachampionów-championclass 1 1375-1375
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1376-1376
Posokowiec hanowerski - Hannover’scher Schweisshund / Hanoverian Scenthound
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1389-1389
RING 11 – Pawilon 2: Sędzia - Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
Godz. 10:00
Dalmatyńczyk - Dalmatinac / Dalmatian
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 1321-1321 Klasachampionów-championclass 2 1322-1323
200
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1324-1324 Klasamłodzieży-juniorclass 2 1325-1326 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1327-1327 Klasaotwarta-openclass 2 1328-1329 Klasachampionów-championclass 2 1330-1331 Klasaweteranów-veteranclass 1 1332-1332
Posokowiec bawarski - Bayrischer Gebirgsschweisshund/Bavarian Mountain Scenthound
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1377-1377 Klasamłodzieży-juniorclass 3 1378-1380 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1381-1381 Klasaotwarta-openclass 1 1382-1382 Klasachampionów-championclass 1 1383-1383
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1384-1384 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1385-1386 Klasaotwarta-openclass 2 1387-1388
Rhodesian Ridgeback
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1390-1390 Klasamłodzieży-juniorclass 4 1391-1394 Klasaotwarta-openclass 3 1395-1397 Klasachampionów-championclass 6 1398-1403
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1404-1404 Klasaszczeniąt-puppyclass 2 1405-1406 Klasamłodzieży-juniorclass 6 1407-1412 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1413-1414 Klasaotwarta-openclass 3 1415-1417 Klasachampionów-championclass 5 1418-1422
Beagle
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1303-1303 Klasapośrednia-intermediateclass 3 1304-1306 Klasaotwarta-openclass 1 1307-1307 Klasachampionów-championclass 2 1308-1309
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1310-1310 Klasamłodzieży-juniorclass 2 1311-1312 Klasapośrednia-intermediateclass 4 1313-1316 Klasaużytkowa-workingclass 1 1317-1317 Klasachampionów-championclass 1 1318-1318
201
RING 12 – Pawilon 2: Sędzia - Marcelino Pozo Ruiz
Godz. 10:00
Basenji
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 3 1182-1184 Klasaotwarta-openclass 1 1185-1185 Klasachampionów-championclass 1 1186-1186
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 4 1187-1190 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1191-1191
Siberian Husky
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 1247-1247 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1248-1249
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 2 1250-1251 Klasamłodzieży-juniorclass 2 1252-1253 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1254-1254 Klasaotwarta-openclass 1 1255-1255 Klasaużytkowa-workingclass 1 1256-1256 Klasachampionów-championclass 1 1257-1257
Szpic mały (kolorowy współczesny) - Kleinspitz / Miniature Spitz (orange, grey, other colours)
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 1263-1263
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 1264-1264 Klasachampionów-championclass 1 1265-1265
Szpic miniaturowy - Zwergspitz / Pomeranian
PSY - MALES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1266-1266 Klasamłodzieży-juniorclass 4 1267-1270 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1271-1272 Klasaotwarta-openclass 1 1273-1273 Klasachampionów-championclass 1 1274-1274
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 5 1275-1279 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1280-1280 Klasaotwarta-openclass 2 1281-1282 Klasachampionów-championclass 1 1283-1283
202
Szpic wilczy - Wolfspitz / Keeshond
PSY - MALES Klasaweteranów-veteranclass 1 1286-1286
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 1287-1287 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1288-1288 Klasaotwarta-openclass 1 1289-1289
Thai Ridgeback Dog
PSY - MALES Klasaotwarta-openclass 1 1293-1293
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1294-1294 Klasaotwarta-openclass 1 1295-1295 Klasachampionów-championclass 1 1296-1296
RING 13 – Pawilon 2: Sędzia - Andrzej Szutkiewicz
Godz. 10:00
Alaskan Malamute
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 3 1171-1173 Klasaotwarta-openclass 1 1174-1174
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1175-1175 Klasamłodzieży-juniorclass 3 1176-1178 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1179-1179 Klasaotwarta-openclass 1 1180-1180 Klasachampionów-championclass 1 1181-1181
Chow Chow (czarny, niebieski) - Chow Chow (black, blue)
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 1192-1192 Klasaotwarta-openclass 2 1193-1194 Klasachampionów-championclass 1 1195-1195
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 1196-1196
Chow Chow (rudy) - Chow Chow (red)
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1197-1197 Klasamłodzieży-juniorclass 3 1198-1200
203
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 3 1201-1203 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1204-1204 Klasaotwarta-openclass 2 1205-1206 Klasachampionów-championclass 1 1207-1207
Karelski pies na niedźwiedzie - Karjalankarhukoira / Karelian Bear Dog
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1209-1209
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1210-1210
Pies Faraona - Pharaoh Hound
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1219-1219
Podenco z Ibizy krótkowłosy - Podenco Ibicenco / Ibizan Warren Hound Smooth-haired
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1220-1220 Klasaotwarta-openclass 1 1221-1221
Samoyed - Samoiedskaia Sabaka
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1224-1224 Klasamłodzieży-juniorclass 3 1225-1227 Klasachampionów-championclass 1 1228-1228 Klasaweteranów-veteranclass 1 1229-1229
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1230-1230 Klasamłodzieży-juniorclass 2 1231-1232 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1233-1234 Klasaotwarta-openclass 3 1235-1237 Klasachampionów-championclass 1 1238-1238 Klasaweteranów-veteranclass 1 1239-1239
Shiba
PSY - MALES
Klasachampionów-championclass 1 1240-1240
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 4 1241-1244 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1245-1245 Klasachampionów-championclass 1 1246-1246
204
Szpic średni (kolorowy współczesny) - Mittelspitz / Medium size Spitz (orange, grey, other colour)
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 1284-1284
SUKI - BITCHES
Klasachampionów-championclass 1 1285-1285
Szpic włoski - Volpino Italiano
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 1290-1290
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1291-1291 Klasa championów - champion class 1 1292 - 1292
RING 15 – Pawilon 3: Sędzia - Anna Bogucka
Godz. 10:00
Portugalski pies dowodny - Cao de aqua Portugues / Portuguese Water Dog
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1677-1677
Chesapeake Bay Retriever
PSY - MALES
Klasachampionów-championclass 1 1525-1525
SUKI - BITCHES
Klasaotwarta-openclass 2 1526-1527
Flat Coated Retriever
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1564-1564 Klasaotwarta-openclass 2 1565-1566 Klasaużytkowa-workingclass 1 1567-1567 Klasachampionów-championclass 2 1568-1569 Klasaweteranów-veteranclass 1 1570-1570
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 3 1571-1573 Klasaotwarta-openclass 2 1574-1575 Klasaużytkowa-workingclass 1 1576-1576 Klasachampionów-championclass 1 1577-1577
205
Labrador Retriever
PSY - MALES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 2 1609-1610 Klasaszczeniąt-puppyclass 2 1611-1612 Klasamłodzieży-juniorclass 7 1613-1619 Klasapośrednia-intermediateclass 3 1620-1622 Klasaotwarta-openclass 3 1623-1625 Klasachampionów-championclass 1 1626-1626
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1627-1627 Klasaszczeniąt-puppyclass 3 1628-1630 Klasamłodzieży-juniorclass 10 1631-1640 Klasapośrednia-intermediateclass 5 1641-1645 Klasaotwarta-openclass 4 1646-1649 Klasaużytkowa-workingclass 1 1650-1650 Klasachampionów-championclass 2 1651-1652
RING 16 – Pawilon 3: Sędzia - Renata Niklasiewicz
Godz. 10:00
Clumber Spaniel
PSY - MALES
Klasachampionów-championclass 1 1528-1528 Klasaweteranów-veteranclass 1 1529-1529
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1530-1530
Cocker spaniel amerykański - American Cocker Spaniel
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1531-1531 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1532-1533 Klasaotwarta-openclass 1 1534-1534 Klasachampionów-championclass 2 1535-1536
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1537-1537 Klasachampionów-championclass 2 1538-1539
Cocker spaniel angielski - English Cocker Spaniel
PSY - MALES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1540-1540 Klasamłodzieży-juniorclass 4 1541-1544 Klasaotwarta-openclass 3 1545-1547 Klasachampionów-championclass 2 1548-1549
206
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 2 1550-1551 Klasamłodzieży-juniorclass 1 1552-1552 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1553-1554 Klasaotwarta-openclass 2 1555-1556 Klasachampionów-championclass 4 1557-1560 Klasaweteranów-veteranclass 1 1561-1561
Field Spaniel
PSY - MALES
Klasachampionów-championclass 1 1563-1563
Lagotto romagnolo - Romagna Water Dog
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 2 1653-1654 Klasaotwarta-openclass 1 1655-1655 Klasaweteranów-veteranclass 1 1656-1656
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 2 1657-1658 Klasamłodzieży-juniorclass 1 1659-1659 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1660-1661 Klasaotwarta-openclass 1 1662-1662
Springer spaniel angielski - English Springer Spaniel
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1678-1678 Klasamłodzieży-juniorclass 1 1679-1679 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1680-1680 Klasaotwarta-openclass 2 1681-1682
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1683-1683 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1684-1684 Klasaotwarta-openclass 2 1685-1686 Klasachampionów-championclass 1 1687-1687 Klasaweteranów-veteranclass 1 1688-1688
Springer spaniel walijski - Welsh Springer Spaniel
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1689-1689 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1690-1690 Klasaotwarta-openclass 1 1691-1691
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1692-1692 Klasaotwarta-openclass 1 1693-1693
207
Irlandzki spaniel dowodny - Irish Water Spaniel
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1607-1607
SUKI - BITCHES
Klasachampionów-championclass 1 1608-1608
RING 17 – Pawilon 3: Sędzia - Frank Kane
Godz. 10:00
Cavalier King Charles Spaniel
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 2 1826-1827 Klasamłodzieży-juniorclass 4 1828-1831 Klasapośrednia-intermediateclass 5 1832-1836 Klasaotwarta-openclass 6 1837-1842 Klasachampionów-championclass 3 1843-1845
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 2 1846-1847 Klasaszczeniąt-puppyclass 3 1848-1850 Klasamłodzieży-juniorclass 9 1851-1859 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1860-1861 Klasaotwarta-openclass 10 1862-1871 Klasachampionów-championclass 4 1872-1875 Klasaweteranów-veteranclass 1 1876-1876
Boston Terrier
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 2 1701-1702 Klasamłodzieży-juniorclass 2 1703-1704 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1705-1706 Klasaotwarta-openclass 3 1707-1709 Klasachampionów-championclass 1 1710-1710
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1711-1711 Klasaszczeniąt-puppyclass 3 1712-1714 Klasamłodzieży-juniorclass 6 1715-1720 Klasapośrednia-intermediateclass 5 1721-1725 Klasaotwarta-openclass 6 1726-1731 Klasachampionów-championclass 5 1732-1736
Lhasa Apso
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1997-1997 Klasachampionów-championclass 1 1998-1998 Klasaweteranów-veteranclass 1 1999-1999
208
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 2000-2000 Klasamłodzieży-juniorclass 3 2001-2003 Klasapośrednia-intermediateclass 1 2004-2004 Klasachampionów-championclass 3 2005-2007
RING 18 – Pawilon 3: Sędzia - Adam Ostrowski
Godz. 10:00Bichon frise - Bichon a poil frise
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 1694-1694 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1695-1695 Klasachampionów-championclass 1 1696-1696
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 3 1697-1699
Brabantczyk - Petit Brabancon / Small Brabant Griffon
PSY - MALES Klasachampionów-championclass 1 1737-1737
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1738-1738 Klasaotwarta-openclass 1 1739-1739 Klasachampionów-championclass 1 1740-1740
Chiński grzywacz - Chinese Crested Dog
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 2 1947-1948 Klasaotwarta-openclass 7 1949-1955 Klasachampionów-championclass 3 1956-1958 Klasaweteranów-veteranclass 1 1959-1959
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 2 1960-1961 Klasamłodzieży-juniorclass 2 1962-1963 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1964-1965 Klasaotwarta-openclass 5 1966-1970 Klasa championów - champion class 2 1971 - 1972 Klasaweteranów-veteranclass 2 1973-1974
Gryfonik belgijski - Griffon Belge / Belgian Griffon
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 1979-1979
SUKI - BITCHES Klasapośrednia-intermediateclass 1 1980-1980
209
Gryfonik brukselski - Griffon Bruxellois / Brussels Griffon
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1981-1981 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1982-1982 Klasaotwarta-openclass 1 1983-1983 Klasachampionów-championclass 1 1984-1984
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 1985-1985 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1986-1986
RING 19 – Pawilon 3: Sędzia - Janusz Opara
Godz. 10:00
Coton de Tuléar
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 2 1975-1976
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 1977-1977 Klasachampionów-championclass 1 1978-1978
Hawańczyk - Bichon Havanais / Havanese
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 1 1987-1987 Klasaotwarta-openclass 1 1988-1988
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 1989-1989 Klasaotwarta-openclass 1 1990-1990
Lwi piesek - Petit chien lion / Little Lion Dog
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 2008-2008
Maltańczyk - Maltese
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 2009-2009 Klasapośrednia-intermediateclass 1 2010-2010 Klasaotwarta-openclass 1 2011-2011 Klasachampionów-championclass 1 2012-2012
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 3 2013-2015 Klasapośrednia-intermediateclass 1 2016-2016 Klasaotwarta-openclass 1 2017-2017
210
Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon - Epagneul nain Continental / Continental Toy Spaniel Papillon
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 2 2111-2112 Klasapośrednia-intermediateclass 1 2113-2113 Klasachampionów-championclass 1 2114-2114
SUKI - BITCHES Klasachampionów-championclass 1 2115-2115
Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene - Epagneul nain Continental / Continental Toy Spaniel Phalene
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 1 2116-2116 Klasa championów - champion class 1 2117 - 2117
SUKI - BITCHES Klasachampionów-championclass 2 2118-2119
RING 21 – Pawilon 3: Sędzia - Tiina Taulos
Godz. 10:00
Russkaya Tsvetnaya Bolonka
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 2255-2255 Klasapośrednia-intermediateclass 1 2256-2256
Bolończyk - Bolognese
PSY - MALES Klasaotwarta-openclass 1 1700-1700
Chihuahua długowłosy - Chihuahua Long-haired
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 2 1877-1878 Klasapośrednia-intermediateclass 5 1879-1883 Klasaotwarta-openclass 2 1884-1885 Klasachampionów-championclass 6 1886-1891 Klasaweteranów-veteranclass 1 1892-1892
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1893-1893 Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1894-1894 Klasamłodzieży-juniorclass 4 1895-1898 Klasapośrednia-intermediateclass 5 1899-1903 Klasaotwarta-openclass 4 1904-1907 Klasachampionów-championclass 3 1908-1910
211
Chihuahua krótkowłosy - Chihuahua Smooth-haired
PSY - MALES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1911-1911 Klasamłodzieży-juniorclass 3 1912-1914 Klasapośrednia-intermediateclass 3 1915-1917 Klasaotwarta-openclass 1 1918-1918 Klasachampionów-championclass 3 1919-1921
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 3 1922-1924 Klasamłodzieży-juniorclass 6 1925-1930 Klasapośrednia-intermediateclass 3 1931-1933 Klasaotwarta-openclass 2 1934-1935 Klasachampionów-championclass 1 1936-1936
Chin japoński - Chin / Japanese Chin
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 1 1937-1937 Klasaotwarta-openclass 2 1938-1939 Klasachampionów-championclass 1 1940-1940
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1941-1941 Klasamłodzieży-juniorclass 3 1942-1944 Klasaotwarta-openclass 2 1945-1946
King Charles Spaniel
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 1 1991-1991 Klasa championów - champion class 1 1992 - 1992
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 2 1993-1994 Klasachampionów-championclass 2 1995-1996
Spaniel tybetański - Tibetan Spaniel
SUKI - BITCHES Klasaotwarta-openclass 1 2120-2120
RING 22 – Pawilon 3: Sędzia - Małgorzata Supronowicz
Godz. 10:00
Mops - Pug
PSY - MALES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 2018-2018 Klasaszczeniąt-puppyclass 1 2019-2019
212
Klasapośrednia-intermediateclass 3 2020-2022 Klasaotwarta-openclass 4 2023-2026 Klasachampionów-championclass 3 2027-2029
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 3 2030-2032 Klasaszczeniąt-puppyclass 3 2033-2035 Klasamłodzieży-juniorclass 7 2036-2042 Klasapośrednia-intermediateclass 4 2043-2046 Klasaotwarta-openclass 8 2047-2054 Klasachampionów-championclass 1 2055-2055
Pekińczyk - Pekingese
PSY - MALES Klasachampionów-championclass 2 2056-2057
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 2058-2058
Shih Tzu
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 2 2096-2097 Klasamłodzieży-juniorclass 2 2098-2099 Klasaotwarta-openclass 2 2100-2101 Klasachampionów-championclass 1 2102-2102
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 2 2103-2104 Klasamłodzieży-juniorclass 4 2105-2108 Klasapośrednia-intermediateclass 1 2109-2109 Klasaotwarta-openclass 1 2110-2110
Terier tybetański - Tibetan Terrier
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 2121-2121
RING 23 – Pawilon 3: Sędzia - Hans-Joachim Dux
Godz. 10:00
Chart arabski - Sloughi / Arabian Greyhound
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 1 2150-2150 Klasaotwarta-openclass 1 2151-2151 Klasachampionów-championclass 1 2152-2152
SUKI - BITCHES Klasapośrednia-intermediateclass 1 2153-2153
213
Chart hiszpański - Galgo Espanol / Spanish Greyhound
PSY - MALES Klasaotwarta-openclass 1 2154-2154 Klasachampionów-championclass 1 2155-2155
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 2156-2156
Chart polski - Polish Greyhound
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 2172-2172 Klasamłodzieży-juniorclass 1 2173-2173 Klasapośrednia-intermediateclass 1 2174-2174 Klasachampionów-championclass 1 2175-2175
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 4 2176-2179 Klasapośrednia-intermediateclass 1 2180-2180 Klasaotwarta-openclass 3 2181-2183 Klasachampionów-championclass 2 2184-2185 Klasaweteranów-veteranclass 1 2186-2186
Chart szkocki - Deerhound
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 2201-2201
Greyhound
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 2202-2202 Klasachampionów-championclass 1 2203-2203
SUKI - BITCHES Klasaotwarta-openclass 1 2204-2204
Whippet
PSY - MALES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 2205-2205 Klasaszczeniąt-puppyclass 2 2206-2207 Klasamłodzieży-juniorclass 2 2208-2209 Klasapośrednia-intermediateclass 4 2210-2213 Klasaotwarta-openclass 1 2214-2214 Klasachampionów-championclass 1 2215-2215
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 5 2216-2220 Klasaszczeniąt-puppyclass 2 2221-2222 Klasamłodzieży-juniorclass 3 2223-2225 Klasapośrednia-intermediateclass 2 2226-2227
214
Klasaotwarta-openclass 4 2228-2231 Klasachampionów-championclass 4 2232-2235
RING 24 – Pawilon 3: Sędzia - Ramune Kazlauskaite
Godz. 10:00
Buldog francuski - Bouledogue Francais / French Bulldog
PSY - MALES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 2 1741-1744 Klasaszczeniąt-puppyclass 3 1742-1745 Klasamłodzieży-juniorclass 12 1746-1757 Klasapośrednia-intermediateclass 5 1758-1762 Klasaotwarta-openclass 11 1763-1773 Klasachampionów-championclass 7 1774-1780
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 4 1781-1784 Klasamłodzieży-juniorclass 17 1785-1801 Klasapośrednia-intermediateclass 10 1802-1811 Klasaotwarta-openclass 9 1812-1820 Klasachampionów-championclass 4 1821-1824 Klasaweteranów-veteranclass 1 1825-1825
RING 25 – Pawilon 3: Sędzia - Hanna Woźna-Gil
Godz. 10:00
Charcik włoski - Piccolo Levriero Italiano / Italian Greyhound
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 2 2122,2128 Klasaotwarta-openclass 1 2123-2123 Klasachampionów-championclass 3 2124-2126
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 2127-2127 Klasamłodzieży-juniorclass 1 2129-2129 Klasapośrednia-intermediateclass 2 2130-2131 Klasaużytkowa-workingclass 1 2132-2132 Klasachampionów-championclass 2 2133-2134 Klasaweteranów-veteranclass 1 2135-2135
Chart afgański - Afghan Hound
PSY - MALES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 2136-2136 Klasamłodzieży-juniorclass 2 2137-2138 Klasapośrednia-intermediateclass 2 2139-2140 Klasachampionów-championclass 1 2141-2141
215
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 4 2142-2145 Klasachampionów-championclass 1 2146-2146
Chart rosyjski borzoj - Russkaya Psovaya Borzaya / Borzoi
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 2187-2187 Klasamłodzieży-juniorclass 1 2188-2188 Klasapośrednia-intermediateclass 2 2189-2190 Klasaotwarta-openclass 3 2191-2193 Klasachampionów-championclass 2 2194-2195
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 2196-2196 Klasaotwarta-openclass 1 2197-2197 Klasachampionów-championclass 3 2198-2200
Chart afrykański - Azawakh
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 2147-2147
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 2148-2148 Klasachampionów-championclass 1 2149-2149
Chart perski - Saluki
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 2157-2158 Klasaotwarta-openclass 1 2159-2159 Klasachampionów-championclass 3 2160-2162
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 2 2163-2164 Klasamłodzieży-juniorclass 3 2165-2167 Klasaotwarta-openclass 2 2168-2169 Klasaużytkowa-workingclass 1 2170-2170 Klasa championów - champion class 1 2171 - 2171
Wilczarz irlandzki - Irish Wolfhound
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 2236-2236 Klasapośrednia-intermediateclass 2 2237-2238 Klasaotwarta-openclass 1 2239-2239
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 2240-2240 Klasapośrednia-intermediateclass 1 2241-2241 Klasaotwarta-openclass 2 2242-2243
216
RING 28 – Pawilon 4: Sędzia - Łukasz Pawłowski
Godz. 10:00
Airedale Terrier
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 764-764 Klasachampionów-championclass 1 765-765 Klasaweteranów-veteranclass 1 766-766
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 767-767 Klasaotwarta-openclass 1 768-768
Bedlington Terrier
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 796-796 Klasa championów - champion class 1 797 - 797
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 798-798 Klasapośrednia-intermediateclass 1 799-799
Border Terrier
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 2 800-801 Klasachampionów-championclass 1 802-802
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 803-803 Klasapośrednia-intermediateclass 2 804-805 Klasaotwarta-openclass 1 806-806 Klasachampionów-championclass 2 807-808
Cairn Terrier
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 846-846 Klasaotwarta-openclass 1 847-847 Klasachampionów-championclass 1 848-848
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 849-849
Foksterier krótkowłosy - Fox Terrier (Smooth)
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 851-851 Klasachampionów-championclass 1 852-852
217
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 2 853-854 Klasaotwarta-openclass 2 855-856
Foksterier szorstkowłosy - Fox Terrier (Wire)
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 1 857-857 Klasachampionów-championclass 2 858-859
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 3 860-862 Klasapośrednia-intermediateclass 1 863-863 Klasachampionów-championclass 2 864-865
Kerry Blue Terrier PSY - MALES Klasachampionów-championclass 1 902-902
SUKI - BITCHES Klasachampionów-championclass 1 903-903
Lakeland Terrier PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 1 904-904
SUKI - BITCHES Klasapośrednia-intermediateclass 1 905-905
Manchester Terrier PSY - MALES Klasachampionów-championclass 1 906-906
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 907-907
Niemiecki terier myśliwski - Deutscher Jagdterrier / German Hunting Terrier
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 1 908-908 Klasaotwarta-openclass 3 909-911 Klasaużytkowa-workingclass 1 912-912
SUKI - BITCHES Klasaotwarta-openclass 2 913-914
Sealyham Terrier PSY - MALES Klasachampionów-championclass 1 933-933
218
SUKI - BITCHES Klasachampionów-championclass 1 934-934
Terier irlandzki - Irish Terrier
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 1 982-982
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 2 983-984
Terier walijski - Welsh Terrier
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 1 996-996 Klasaotwarta-openclass 1 997-997 Klasaweteranów-veteranclass 1 998-998
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 999-999 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1000-1000 Klasaotwarta-openclass 1 1001-1001 Klasaweteranów-veteranclass 1 1002-1002
RING 29 – Pawilon 4: Sędzia - Joanna Szczepańska-Korpetta
Godz. 10:00
Biewer Yorkshire Terrier PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 2249-2249 Klasaotwarta-openclass 1 2250-2250
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 2251-2251 Klasamłodzieży-juniorclass 1 2252-2252 Klasapośrednia-intermediateclass 1 2253-2253
Bulterier - Bull Terrier
PSY - MALES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 809-809 Klasamłodzieży-juniorclass 4 810-813 Klasaotwarta-openclass 2 814-815 Klasachampionów-championclass 1 816-816
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 2 817-818 Klasamłodzieży-juniorclass 3 819-821 Klasapośrednia-intermediateclass 1 822-822 Klasaotwarta-openclass 1 823-823 Klasaweteranów-veteranclass 1 824-824
219
Jack Russell Terrier
PSY - MALES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 2 866-867 Klasaszczeniąt-puppyclass 1 868-868 Klasamłodzieży-juniorclass 5 869-873 Klasapośrednia-intermediateclass 1 874-874 Klasaotwarta-openclass 2 875-876 Klasachampionów-championclass 2 877-878
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 879-879 Klasaszczeniąt-puppyclass 2 880-881 Klasamłodzieży-juniorclass 9 882-890 Klasapośrednia-intermediateclass 4 891-894 Klasaotwarta-openclass 3 895-897 Klasachampionów-championclass 4 898-901
Nihon Teria - Japanese Terrier PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 915-915
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 916-916
Terier brazylijski - Terrier Brasileiro / Brazilian Terrier
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 981-981
RING 30 – Pawilon 4: Sędzia - Aneta Dopierała
Godz. 10:00Terier szkocki - Scottish Terrier
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 985-985 Klasapośrednia-intermediateclass 2 986-987 Klasaotwarta-openclass 1 988-988 Klasachampionów-championclass 1 989-989 Klasaweteranów-veteranclass 1 990-990
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 991-991 Klasapośrednia-intermediateclass 1 992-992 Klasaotwarta-openclass 2 993-994 Klasachampionów-championclass 1 995-995
West Highland White Terrier
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1003-1003
220
Klasamłodzieży-juniorclass 3 1004-1006 Klasapośrednia-intermediateclass 3 1007-1009 Klasaotwarta-openclass 1 1010-1010 Klasachampionów-championclass 2 1011-1012
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1013-1013 Klasamłodzieży-juniorclass 3 1014-1016 Klasapośrednia-intermediateclass 4 1017-1020 Klasaotwarta-openclass 4 1021-1024 Klasachampionów-championclass 1 1025-1025
Yorkshire Terrier
PSY - MALES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1026-1026 Klasamłodzieży-juniorclass 3 1027-1029 Klasapośrednia-intermediateclass 5 1030-1034 Klasaotwarta-openclass 3 1035-1037 Klasachampionów-championclass 3 1038-1040
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 2 1041-1042 Klasamłodzieży-juniorclass 5 1043-1047 Klasapośrednia-intermediateclass 9 1048-1056 Klasaotwarta-openclass 3 1057-1059 Klasachampionów-championclass 2 1060-1061
RING 31 – Pawilon 4: Sędzia - Bojan Matakovic
Godz. 10:00
Australian Silky Terrier
SUKI - BITCHES
Klasachampionów-championclass 1 795-795
English Toy Terrier
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 850-850
Parson Russell Terrier
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 2 920-921 Klasamłodzieży-juniorclass 1 922-922 Klasaotwarta-openclass 1 923-923 Klasachampionów-championclass 1 924-924 Klasaweteranów-veteranclass 2 925-926
221
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 927-927 Klasamłodzieży-juniorclass 1 928-928 Klasaotwarta-openclass 3 929-931 Klasachampionów-championclass 1 932-932
Skye Terrier
PSY - MALES Klasachampionów-championclass 1 935-935
SUKI - BITCHES Klasaotwarta-openclass 1 936-936 Klasachampionów-championclass 1 937-937
Staffordshire Bull Terrier
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 938-938 Klasamłodzieży-juniorclass 5 939-943 Klasapośrednia-intermediateclass 2 944-945 Klasaotwarta-openclass 4 946-949 Klasachampionów-championclass 4 950-953 Klasaweteranów-veteranclass 1 954-954
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 2 955-956 Klasaszczeniąt-puppyclass 4 957-960 Klasamłodzieży-juniorclass 7 961-967 Klasapośrednia-intermediateclass 6 968-973 Klasaotwarta-openclass 3 974-976 Klasachampionów-championclass 2 977-978
Terier australijski - Australian Terrier
SUKI - BITCHES Klasachampionów-championclass 2 979-980
RING 32 – Pawilon 4: Sędzia - Lillian Lleton
Godz. 10:00
American Staffordshire Terrier
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 769-769 Klasamłodzieży-juniorclass 3 770-772 Klasapośrednia-intermediateclass 2 773-774 Klasaotwarta-openclass 1 775-775
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 776-776
222
Klasaszczeniąt-puppyclass 4 777-780 Klasamłodzieży-juniorclass 3 781-783 Klasapośrednia-intermediateclass 4 784-787 Klasaotwarta-openclass 5 788-792 Klasaweteranów-veteranclass 2 793-794
Bulterier miniaturowy - Miniature Bull Terrier
PSY - MALES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 825-825 Klasamłodzieży-juniorclass 4 826-829 Klasapośrednia-intermediateclass 1 830-830 Klasaotwarta-openclass 1 831-831 Klasachampionów-championclass 1 832-832
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 2 833-834 Klasamłodzieży-juniorclass 3 835-837 Klasapośrednia-intermediateclass 4 838-841 Klasaotwarta-openclass 2 842-843 Klasachampionów-championclass 2 844-845
Norfolk Terrier
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 917-917
Norwich Terrier
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 918-918 Klasa championów - champion class 1 919 - 919
RING 33 – Pawilon 4: Sędzia - Dorota Witkowska
Godz. 10:00
Jamnik długowłosy króliczy - Kaninchen-Dachshund Langhaar / Rabbit Dachshund Long-haired
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1062-1062 Klasaotwarta-openclass 1 1063-1063 Klasachampionów-championclass 2 1064-1065
Jamnik długowłosy miniaturowy - Zwerg-Dachshund Langhaar / Miniature Dachshund Long-haired
PSY - MALES
Klasachampionów-championclass 2 1066-1067
223
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1068-1068
Jamnik długowłosy standardowy - Dachshund Langhaar / Standard Dachshund Long-haired
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1069-1069 Klasachampionów-championclass 1 1070-1070
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1071-1071
Jamnik krótkowłosy króliczy - Kaninchen-Dachshund Kurzhaar/Rabbit Dachshund Smooth-haired
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 2 1072-1073
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1074-1074 Klasaotwarta-openclass 2 1075-1076 Klasachampionów-championclass 2 1077-1078
Jamnik krótkowłosy miniaturowy - Zwerg-Dachshund Kurzhaar / Miniature Dachshund Smooth-haired
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1079-1079 Klasaotwarta-openclass 2 1080-1081 Klasaużytkowa-workingclass 1 1082-1082 Klasachampionów-championclass 2 1083-1084 Klasaweteranów-veteranclass 1 1085-1085
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1086-1086 Klasaotwarta-openclass 2 1087-1088 Klasachampionów-championclass 2 1089-1090
Jamnik krótkowłosy standardowy - Dachshund Kurzhaar / Standard Dachshund Smooth-haired
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 1091-1092 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1093-1093 Klasaużytkowa-workingclass 2 1094-1095 Klasachampionów-championclass 2 1096-1097 Klasaweteranów-veteranclass 1 1098-1098
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1099-1099
224
Klasamłodzieży-juniorclass 1 1100-1100 Klasaotwarta-openclass 2 1101-1102 Klasaużytkowa-workingclass 1 1103-1103 Klasachampionów-championclass 1 1104-1104
Jamnik szorstkowłosy króliczy - Kaninchen-Dachshund Rauhhaar / Rabbit Dachshund Wire-haired
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1105-1105 Klasamłodzieży-juniorclass 2 1106-1107 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1108-1108
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy - Zwerg-Dachshund Rauhhaar / Miniature Dachshund Wire-haired
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 2 1109-1110 Klasaotwarta-openclassnclass 1 1112-1112
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 2 1113-1114 Klasaotwarta-openclass 2 1115-1116 Klasa championów - champion class 1 1117 - 1117
Jamnik szorstkowłosy standardowy - Dachshund Rauhhaar / Standard Dachshund Wire-haired
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 1118-1118 Klasapośrednia-intermediateclass 2 1119-1120 Klasaotwarta-openclass 1 1121-1121
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 2 1122-1123 Klasamłodzieży-juniorclass 2 1124-1125 Klasaotwarta-openclass 5 1126-1130 Klasachampionów-championclass 1 1131-1131
RING 34 – Pawilon 6A: Sędzia - Piotr Król
Godz. 10:00
Bokser (pręgowany) - Deutscher Boxer (gestromt) / German Boxer (brindle)
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 343-344 Klasapośrednia-intermediateclass 2 345-346 Klasaotwarta-openclass 1 347-347
225
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 348-348 Klasaotwarta-openclass 1 349-349 Klasachampionów-championclass 1 350-350
Bokser (żółty) - Deutscher Boxer (gelb) / German Boxer (fawn)
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 351-351 Klasaużytkowa-workingclass 1 352-352 Klasachampionów-championclass 1 353-353
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 354-354 Klasamłodzieży-juniorclass 4 355-358 Klasapośrednia-intermediateclass 3 359-361 Klasaotwarta-openclass 2 362-363
Buldog angielski - Bulldog
PSY - MALES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 364-364 Klasaszczeniąt-puppyclass 2 365-366 Klasamłodzieży-juniorclass 4 367-370 Klasapośrednia-intermediateclass 5 371-375 Klasaotwarta-openclass 5 376-380 Klasachampionów-championclass 1 381-381
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 382-382 Klasamłodzieży-juniorclass 7 383-389 Klasapośrednia-intermediateclass 6 390-395 Klasaotwarta-openclass 2 396-397 Klasachampionów-championclass 2 398-399
Fila Brasileiro
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 543-543
SUKI - BITCHES
Klasaotwarta-openclass 3 544-546
Mastif hiszpański - Mastin espanol / Spanish Mastiff
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 569-569
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 570-570 Klasaotwarta-openclass 1 571-571
226
RING 36 – Pawilon 6A: Sędzia - Anna Rogowska
Godz. 10:00
Dog argentyński - Dogo Argentino
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 3 473-475 Klasaotwarta-openclass 1 476-476 Klasachampionów-championclass 1 477-477
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 6 478-483 Klasapośrednia-intermediateclass 1 484-484 Klasaotwarta-openclass 1 485-485 Klasachampionów-championclass 1 486-486
Dog kanaryjski - Dogo Canario
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 487-487 Klasapośrednia-intermediateclass 2 488-489
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 490-490
Landseer (typ kontynentalno-europejski) - Landseer (europäisch kontinent. Typ/Continental-Europ. type)
PSY - MALES
Klasachampionów-championclass 1 553-553
Mastif neapolitański - Mastino Napoletano / Neapolitan Mastiff
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 572-572 Klasachampionów-championclass 1 573-573
Owczarek kaukaski - Kavkazskaia Ovtcharka / Caucasian Shepherd Dog
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 597-597 Klasapośrednia-intermediateclass 3 598-600 Klasachampionów-championclass 2 601-602 Klasaweteranów-veteranclass 1 603-603
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 604-604 Klasapośrednia-intermediateclass 3 605-607 Klasaotwarta-openclass 3 608-610 Klasachampionów-championclass 1 611-611
227
Owczarek środkowoazjatycki - Sredneasiatskaia Ovtcharka / Central Asia Shepherd Dog
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 612-612 Klasamłodzieży-juniorclass 2 613-614 Klasapośrednia-intermediateclass 1 615-615 Klasachampionów-championclass 1 616-616
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 4 617-620
Shar Pei
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 2 665-666 Klasapośrednia-intermediateclass 1 667-667 Klasaotwarta-openclass 1 668-668 Klasachampionów-championclass 2 669-670
SUKI - BITCHES Klasapośrednia-intermediateclass 2 671-672 Klasaotwarta-openclass 3 673-675 Klasaweteranów-veteranclass 1 676-676
RING 37 – Pawilon 6A: Sędzia - Jarosław Grunt
Godz. 10:00
Bernardyn długowłosy - St. Bernhardshund / Saint Bernard Dog Long-haired
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 3 290-292 Klasapośrednia-intermediateclass 1 293-293
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 294-294 Klasapośrednia-intermediateclass 1 295-295 Klasachampionów-championclass 1 296-296
Bernardyn krótkowłosy - St. Bernhardshund / Saint Bernard Dog Short-haired
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 297-297 Klasaotwarta-openclass 2 298-299
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 3 300-302 Klasapośrednia-intermediateclass 1 303-303 Klasaotwarta-openclass 1 304-304
228
Cane Corso Italiano - Italian Corso Dog
PSY - MALES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 406-406 Klasaszczeniąt-puppyclass 4 407-410 Klasamłodzieży-juniorclass 6 411-416 Klasapośrednia-intermediateclass 2 417-418 Klasaotwarta-openclass 2 419-420 Klasachampionów-championclass 1 421-421
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 422-422 Klasamłodzieży-juniorclass 5 423-427 Klasapośrednia-intermediateclass 2 428-429 Klasaotwarta-openclass 3 430-432 Klasachampionów-championclass 2 433-434 Klasaweteranów-veteranclass 1 435-435
Leonberger PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 554-554 Klasaotwarta-openclass 1 555-555
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 2 556-557 Klasapośrednia-intermediateclass 1 558-558 Klasaotwarta-openclass 1 559-559 Klasachampionów-championclass 1 560-560
Mastif angielski - Mastiff PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 565-565 Klasamłodzieży-juniorclass 1 561-561 Klasaotwarta-openclass 1 562-562 Klasachampionów-championclass 1 563-563
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 564-564 Klasachampionów-championclass 3 566-568
RING 38 – Pawilon 6A: Sędzia - Suncica Lazic
Godz. 10:00Alano Espanol - Spanish Alano
PSY - MALES Klasaotwarta-openclass 1 2244-2244
Buldog kontynentalny - Continental Bulldog
SUKI - BITCHES Klasaotwarta-openclass 1 2245-2245
229
Kangal
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 2246-2247
Anatolian - Coban Köpegi / Anatolian Shepherd Dog
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 2 283-284
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 285-285 Klasaotwarta-openclass 2 286-287
Appenzeller - Appenzeller Sennenhund / Appenzell Cattle Dog
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 288-288
SUKI - BITCHES
Klasaotwarta-openclass 1 289-289
Berneński pies pasterski - Berner Sennenhund / Bernese Mountain Dog
PSY – MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 305-305 Klasamłodzieży-juniorclass 1 306-306 Klasapośrednia-intermediateclass 2 307-308 Klasaotwarta-openclass 4 309-312 Klasachampionów-championclass 3 313-315 Klasaweteranów-veteranclass 1 316-316
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 2 317-318 Klasaszczeniąt-puppyclass 1 319-319 Klasamłodzieży-juniorclass 8 320-327 Klasapośrednia-intermediateclass 7 328-334 Klasaotwarta-openclass 7 335-341 Klasaweteranów-veteranclass 1 342-342
Dogue de Bordeaux
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 530-530 Klasamłodzieży-juniorclass 1 531-531 Klasachampionów-championclass 1 532-532
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 533-533 Klasapośrednia-intermediateclass 1 534-534 Klasaotwarta-openclass 1 535-535 Klasachampionów-championclass 3 536-538
230
Duży szwajcarski pies pasterski - Grosser Schweizer Sennenhund / Great Swiss Mountain Dog
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 539-539
SUKI - BITCHES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 540-540 Klasamłodzieży-juniorclass 1 541-541 Klasapośrednia-intermediateclass 1 542-542
RING 39 – Pawilon 6A: Sędzia - Nikola Smolic
Godz. 10:00
Sznaucer miniaturowy biały - Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (white)
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 1 677-677 Klasachampionów-championclass 2 678-679
SUKI - BITCHES Klasachampionów-championclass 2 680-681
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól - Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (pepper and salt)
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 3 716-718 Klasaotwarta-openclass 1 719-719 Klasachampionów-championclass 2 720-721
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 3 722-724 Klasapośrednia-intermediateclass 2 725-726 Klasaotwarta-openclass 1 727-727
Sznaucer olbrzym czarny - Riesenschnauzer / Giant Schnauzer (black)
PSY - MALES Klasapośrednia-intermediateclass 2 728-729 Klasaotwarta-openclass 2 730-731 Klasaużytkowa-workingclass 1 732-732 Klasachampionów-championclass 1 733-733
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 2 734-735 Klasaszczeniąt-puppyclass 2 736-737 Klasamłodzieży-juniorclass 1 738-738 Klasapośrednia-intermediateclass 2 739-740 Klasaotwarta-openclass 1 741-741
231
Klasaweteranów-veteranclass 1 742-742
Sznaucer olbrzym pieprz i sól - Riesenschnauzer / Giant Schnauzer (pepper and salt)
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 743-743
Pinczer miniaturowy - Zwergpinscher / Miniature Pinscher
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 3 622-624 Klasaotwarta-openclass 1 625-625 Klasachampionów-championclass 2 626-627 Klasaweteranów-veteranclass 1 628-628
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 629-630 Klasaotwarta-openclass 1 631-631
Czarny terier - Tchiorny Terrier / Black Terrier
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 436-436 Klasamłodzieży-juniorclass 3 437-439 Klasapośrednia-intermediateclass 2 440-441 Klasachampionów-championclass 2 442-443
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 444-445 Klasapośrednia-intermediateclass 4 446-449 Klasaotwarta-openclass 4 450-453 Klasachampionów-championclass 4 454-457
RING 40 – Pawilon 6A: Sędzia - Viva Maria Soleckyj-Szpunar
Godz. 10:00
Pinczer małpi - Affenpinscher
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 621-621
Pinczer średni - Deutscher Pinscher / German Pinscher
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 632-632 Klasachampionów-championclass 3 633-635
SUKI - BITCHES
Klasachampionów-championclass 1 636-636
232
Sznaucer średni czarny - Schnauzer (black)
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 744-744 Klasachampionów-championclass 1 745-745
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 2 746-747 Klasachampionów-championclass 1 748-748 Klasaweteranów-veteranclass 1 749-749
Sznaucer średni pieprz i sól - Schnauzer (pepper and salt)
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 750-750 Klasachampionów-championclass 3 751-753
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 754-754 Klasapośrednia-intermediateclass 1 755-755 Klasaotwarta-openclass 1 756-756 Klasachampionów-championclass 2 757-758
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny - Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (black and silver)
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 682-683 Klasachampionów-championclass 2 684-685
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 686-686 Klasaszczeniąt-puppyclass 1 687-687 Klasamłodzieży-juniorclass 2 688-689 Klasapośrednia-intermediateclass 2 690-691 Klasachampionów-championclass 3 692-694 Klasaweteranów-veteranclass 1 695-695
Sznaucer miniaturowy czarny - Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (black)
PSY - MALES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 696-696 Klasapośrednia-intermediateclass 2 697-698 Klasaotwarta-openclass 2 699-700 Klasachampionów-championclass 5 701-705
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 706-706 Klasamłodzieży-juniorclass 1 707-707 Klasapośrednia-intermediateclass 2 708-709 Klasaotwarta-openclass 3 710-712 Klasachampionów-championclass 3 713-715
233
RING 41– Pawilon 6A: Sędzia - Iwona Matuszewska
Godz. 10:00
Bullmastiff
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 400-400 Klasapośrednia-intermediateclass 3 401-403 Klasaotwarta-openclass 1 404-404
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 405-405
Hovawart
PSY - MALES
Klasaotwarta-openclass 1 547-547
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 548-548 Klasaszczeniąt-puppyclass 1 549-549 Klasamłodzieży-juniorclass 1 550-550 Klasapośrednia-intermediateclass 2 551-552
Mastif tybetański - Do Khyi / Tibetan Mastiff
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 574-574 Klasamłodzieży-juniorclass 2 575-576 Klasapośrednia-intermediateclass 2 577-578 Klasachampionów-championclass 1 579-579
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 580-580 Klasamłodzieży-juniorclass 3 581-583 Klasapośrednia-intermediateclass 1 584-584 Klasaotwarta-openclass 1 585-585 Klasachampionów-championclass 1 586-586
Nowofundland - Newfoundland
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 587-587 Klasaotwarta-openclass 1 588-588 Klasachampionów-championclass 4 589-592 Klasaweteranów-veteranclass 1 593-593
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 594-594 Klasapośrednia-intermediateclass 1 595-595 Klasaotwarta-openclass 1 596-596
234
Rottweiler
PSY - MALES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 637-637 Klasaszczeniąt-puppyclass 2 638-639 Klasamłodzieży-juniorclass 6 640-645 Klasapośrednia-intermediateclass 1 646-646 Klasaotwarta-openclass 2 647-648 Klasachampionów-championclass 2 649-650
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 651-651 Klasamłodzieży-juniorclass 5 652-656 Klasapośrednia-intermediateclass 3 657-659 Klasaotwarta-openclass 2 660-661 Klasaużytkowa-workingclass 1 662-662 Klasachampionów-championclass 2 663-664
RING 42 – Pawilon 6A: Sędzia - Sergii Slukin
Godz. 10:00
Doberman - Dobermann
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 3 458-460 Klasaotwarta-openclass 1 461-461 Klasachampionów-championclass 2 462-463
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 464-465 Klasapośrednia-intermediateclass 2 466-467 Klasaotwarta-openclass 2 468-469 Klasachampionów-championclass 2 470-471 Klasaweteranów-veteranclass 1 472-472
Dog niemiecki (arlekin, czarny) - Deutsche Dogge (schw, gefl.) / Great Dane (black, harlequin)
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 491-491 Klasamłodzieży-juniorclass 3 492-494 Klasapośrednia-intermediateclass 1 495-495 Klasaotwarta-openclass 1 496-496 Klasachampionów-championclass 2 497-498
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 499-499 Klasamłodzieży-juniorclass 6 500-505 Klasapośrednia-intermediateclass 2 506-507 Klasaotwarta-openclass 1 508-508
235
Dog niemiecki (błękitny) - Deutsche Dogge (blau) / Great Dane (blue)
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 4 509-512 Klasaotwarta-openclass 2 513-514 Klasachampionów-championclass 2 515-516
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 517-517 Klasapośrednia-intermediateclass 3 518-520 Klasaotwarta-openclass 1 521-521
Dog niemiecki (pręgowany, żółty) - Deutsche Dogge (gelb, gestr.) / Great Dane (fawn, brindle)
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 522-522 Klasapośrednia-intermediateclass 1 523-523
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 524-524 Klasamłodzieży-juniorclass 3 525-527
Dog z Majorki - Perro dogo mallorquin (Ca de Bou) / Majorca Mastiff
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 528-528
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 529-529
Tosa
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 759-759
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 760-760 Klasamłodzieży-juniorclass 1 761-761 Klasaotwarta-openclass 1 762-762 Klasachampionów-championclass 1 763-763
RING 44 – Pawilon 3A: Sędzia - Linda Volarikova
Godz. 10:00
Curly Coated Retriever
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 1562-1562
236
Golden Retriever
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 3 1578-1580 Klasapośrednia-intermediateclass 3 1581-1583 Klasaotwarta-openclass 3 1584-1586 Klasaużytkowa-workingclass 1 1587-1587 Klasachampionów-championclass 1 1588-1588
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 7 1589-1595 Klasapośrednia-intermediateclass 3 1596-1598 Klasaotwarta-openclass 5 1599-1603 Klasachampionów-championclass 3 1604-1606
Nova Scotia Duck Tolling Retriever
PSY - MALES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 1663-1663 Klasamłodzieży-juniorclass 1 1664-1664 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1665-1665 Klasaotwarta-openclass 1 1666-1666 Klasaużytkowa-workingclass 1 1667-1667 Klasachampionów-championclass 2 1668-1669 Klasaweteranów-veteranclass 1 1670-1670
SUKI - BITCHES
Klasamłodzieży-juniorclass 2 1671-1672 Klasapośrednia-intermediateclass 1 1673-1673 Klasaużytkowa-workingclass 2 1674-1675 Klasaweteranów-veteranclass 1 1676-1676
RING 45 – Pawilon 3A: Sędzia - Anatoli Zhuk
Godz. 10:00
Pudel duży (biały, czarny, brązowy) - Caniche / Poodle Standard (white, black, brown)
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 2059-2059 Klasaotwarta-openclass 1 2060-2060
SUKI - BITCHES
Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 2061-2061 Klasaszczeniąt-puppyclass 1 2062-2062 Klasamłodzieży-juniorclass 1 2063-2063 Klasapośrednia-intermediateclass 3 2064-2066 Klasachampionów-championclass 1 2067-2067
237
Pudel duży (srebrny, apricot, czerwony) - Caniche / Poodle Standard (grey, apricot, red fawn)
PSY - MALES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 2068-2068 Klasapośrednia-intermediateclass 1 2069-2069
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 2070-2070 Klasachampionów-championclass 2 2071-2072
Pudel miniaturowy (biały, czarny, brązowy) - Caniche / Poodle Miniature (white, black, brown)
PSY - MALES
Klasachampionów-championclass 1 2073-2073 Klasaweteranów-veteranclass 1 2074-2074
SUKI - BITCHES
Klasaotwarta-openclass 1 2075-2075 Klasachampionów-championclass 1 2076-2076
Pudel miniaturowy (srebrny, apricot, czerwony) - Caniche / Poodle Miniature (grey, apricot, red fawn)
PSY - MALES
Klasamłodzieży-juniorclass 1 2077-2077
SUKI - BITCHES
Klasapośrednia-intermediateclass 2 2078-2079 Klasaotwarta-openclass 1 2080-2080
Pudel średni (biały, czarny, brązowy) - Caniche / Poodle Medium size (white, black, brown)
SUKI - BITCHES
Klasaotwarta-openclass 1 2081-2081 Klasachampionów-championclass 3 2082-2084
Pudel średni (srebrny, apricot, czerwony) - Caniche / Poodle Medium size (grey, apricot, red fawn)
SUKI - BITCHES
Klasaszczeniąt-puppyclass 1 2085-2085 Klasachampionów-championclass 1 2086-2086
Pudel Toy - Caniche / Poodle Toy
PSY - MALES
Klasapośrednia-intermediateclass 1 2087-2087 Klasachampionów-championclass 1 2088-2088
238
SUKI - BITCHES Klasamłodszychszczeniąt-minorpuppyclass 1 2089-2089 Klasapośrednia-intermediateclass 1 2090-2090
Rosyjski toy długowłosy - Russkiy Toy / Russian Toy Long-haired
PSY - MALES Klasamłodzieży-juniorclass 1 2091-2091 Klasaotwarta-openclass 1 2092-2092
SUKI - BITCHES Klasamłodzieży-juniorclass 1 2093-2093 Klasachampionów-championclass 1 2094-2094
Rosyjski toy krótkowłosy - Russkiy Toy / Russian Toy Smooth-haired
PSY - MALES Klasaszczeniąt-puppyclass 1 2095-2095