Post on 16-Apr-2020
transcript
Lastname Firstname Club/city Number start group
Aalto Mikko metalli 28 1 1
Alakoskela Mauri Lapuan Virkiä 2 1
Ala-Riihimäki Ari ilmajoki 3 1
Beijar Bo BK PlayBoys 4 1
Berg Kim skriko vargarna 5 1
Blomster Daniel IF Sibbo-Vargarna 6 1
Borgmästars Bernt Ik falken 7 1
Byfält Andreas IF Åsarna 8 1
Båsk Karl-Georg Petalax IK 9 1
Dahlin Håkan Vörå IF 10 1
Damlin Robin Norrvalla Ski Team 11 1
Domars Otto KVEVLAX 12 1
Eklund Jan-Erik IF Fyren 13 1
Eklund Mikael VÖYRI 14 1
Ekstrand Henrik Ski Team Mäenpää 15 1
Engström Johnny Vörå IF 16 1
Fleen Patrik Mirka Ski Team 17 1
Forsell Mikael IK Falken 18 1
Forsgård Kjell IF Minken 19 1
Fremling Christian Wasa Endurance 20 1
From Tommy IF Åsarna 21 1
Granholm Thomas Norrvalla sport 22 1
Grannas Christian Vörå IF 23 1
Grannas Fredrik Vörå IF 24 1
Grannas Stefan VÖYRI 25 1
Gädda Johan Vacks 26 1
Haajanen Erik Ingå IF 27 1
Hakala Vesa Forssan Salama 28 1
Hannula Jari hybo aik ljusdal 29 1
Hautanen Ossi Vörå IF 30 1
Henriksson Mathias Ik Falken 31 1
Hietamäki Harri Lepatiittos2 32 1
Hindström Magnus Ski Team Kimitoön 33 1
Hjort Patrik IF Femman 34 1
Hjulfors Herman Ik falken/Team-Jake 35 1
Hjulfors Vicktor Kållby 36 1
Holm Erik IK.falken / si-su 37 1
Holmberg Henry Larsmo 38 1
Holmström Isac IF Åland 39 1
Holmström Lennart IF Åland 40 1
Hällmark Sören 156 41 1
Istolahti Tuomo Kangasala SK 42 1
Johansson Mikael Ski Team Kimitoön 43 1
Juhanoja Lassi Paimion Urheilijat 44 1
Kalamees Targo Team TT 45 1
Kalliokoski Arto MÖTTÖNEN 46 1
Kantola Christian Sundom IF 47 1
Kemppainen Vesa Kontiolahden Urheilijat 48 1
Ketelä Toni IF Minken 49 1
Kilpeläinen Ville-Pekka Muonio 50 1
Kjellman Alfred IF Brahe 51 1
Kuusitaipale Jarmo Kontiolahden Urheilijat 52 1
Kytölä Arto Japoyhtiöt Alajärvi 53 1
Kämi Antti Vaasa 54 1
Lallukka Hannu Häjyt Seinäjoki 55 1
Lauren Max Pargas IF 56 1
Lehto Riku Vimpelin Teollisuusmaalaus Oy 57 1
Libäck Sven-Erik IS Söderby 58 1
Lindberg Lukas If Sibbo-Vargarna classic team 59 1
Lindell Jonas Norrvalla Ski Team 60 1
Liukkonen Juha Helsinki 61 1
Lundahl Ari LaVi 62 1
Lönnroth Johnny Sibbo 63 1
Majabacka Andreas Maxmo Sportklubb 64 1
Malila Vesa Vaasa 65 1
Mattfolk Johan Kraft Skidor 66 1
Muhonen Juha ABB 67 1
Myllykoski Tuomas SEINÄJOKI 68 1
Mäkelä Juuso Japoyhtiöt / Alajärvi 69 1
Mäkelä Martti Lapua 70 1
Mäkinen Erkki Kauahvan Wisa 71 1
Nevala Pasi Teuvan Rivakka 72 1
Niemelä Jari Malax IF 73 1
Nikkinen Juha Ruotsalo 74 1
Nisula Marko Teuvan rivakka 75 1
Nykvist Anton Umara Sports Club 76 1
Nylund Matias Ski Team Kimitoön 77 1
Nylund Tobias Ski Team Kimitoön 78 1
Nylund Ulf Vasa Andelsbank 79 1
Orre Johan IF Åland 80 1
Orre Stig IF Åland 81 1
Panula Kari Vacks 82 1
Pettersson Thomas KOKKOLA 83 1
Ponsiluoma Pasi Metalli28 84 1
Pått Jonas Ingå IF 85 1
Ridanpää Antti Ylistaron Kilpa-Veljet 86 1
Ritanotko Markku Turku 36 87 1
Roland Semskar Larsmo IF 88 1
Råback Hans ABB Motors Vaasa 89 1
Saksa Jyrki Teuva 90 1
Salo Kari Rauma 91 1
Sandzelius Mikael Älvdalens IF 92 1
Sikkilä Jari Sievin Sisu 93 1
Sippola Hannu YK-V 94 1
Stenback Björn 156 95 1
Storm Ronny 156 96 1
Strandvall Matias IF Minken 97 1
Sundström Anders LUOTO 98 1
Söderback Patrik EduYA Ab 99 1
Thölix Frank 156 100 1
Tunis Staffan VAASA 101 1
Tuomela Mats Vörå IF 102 1
Uggeldahl Jan Ski Team Kimitoön 103 1
Uggeldahl Magnus Dragsfjärd 104 1
Uusitupa Kari Vimpelin hiihtoseura 105 1
Vehkakoski Keijo Jämsänkosken Ilves 106 1
Vehkakoski Kimmo Vaasan Hiihtäjät 107 1
West Jesper 156 108 1
West Tomas Sundom IF 109 1
Väärä Otto Dalsbruks Jäntevä 110 1
Östberg Robert Si-Su 111 1
Östman Peter IF Minken 112 1
Luusua Ari Ski team Mäenpää 113 1
Ahlnäs Torolf SiSu 2001 2
Ahlsund Ove YA 2002 2
Andersson Daniel Pargas 2003 2
Back Stig Vörå 2004 2
Backlund Ronnie Optima 2005 2
Backman Owe Bakhalt IF 2006 2
Beijar Bengt Korsholm 2007 2
Berg Kenneth IK Myran 2008 2
Berglund Bengt IF Länken 2009 2
Berglund Sebastian IF Länken 2010 2
Bjurs Lars Malax IF 2011 2
Björk Karl-Gustav Köukar tem 2012 2
Björk Patrik Vörå If 2013 2
Björkhem Daniel PORVOO 2014 2
Björknäs Per Erik Andreas Knips Hembageri 2015 2
Blomqvist Johnny Larsmo IF 2016 2
Blomqvist Petri Team Logset 2017 2
Boström Stig Oravais If 2018 2
Byggningsbacka Bo-Göran Vasa Skidklubb 2019 2
Bäck Mathias Såka 2020 2
Dahl Alfons IF Femman 2021 2
Donner Niklas Sundom 2022 2
Englund Daniel PIETARSAARI 2023 2
Evert Lauri Team TT 2024 2
Finne Christer Solf IK 2025 2
Fogström Mårten ABB 2026 2
Forsberg Anders IF åsarna 2027 2
Forsman Boris Ik Falken 2028 2
Forsström Tom Skriko Vargarna 2029 2
Friman Christian Duveds IF 2030 2
Furunäs Göran Andreas Knips Hembageri 2031 2
Furunäs Jan Team Logset 2032 2
Genas Petteri Vaasan Hiihtäjät 2033 2
Glasberg Bror Maxmo Sportklubb 2034 2
Glasberg Tomas Malax IF 2035 2
Grandell Kaj-Erik Vasa IS 2036 2
Granholm Kim KVEVLAX 2037 2
Granholm Sven-Erik Maxmo Sk 2038 2
Granlund Lars Kraft skidor 2039 2
Granvik Victor Närpes 2040 2
Gros Stefan VIS 2041 2
Grön Jan Mirka Ski Team 2042 2
Haajanen Leif Ingå IF 2043 2
Heikfolk Johan KWH Group 2044 2
Honkala Sauli Pietarsaaren Hiihtäjät 2045 2
Hulden Jonas IK Myran 2046 2
Huldén Mikael Ik Myran 2047 2
Häggman Boris vörå if 2048 2
Häggman Kurt Vörå IF 2049 2
Höglund Bo-Johan Borgå Akilles 2050 2
Höglund Sverre IK Falken 2051 2
Istolahti Heikki ABB 2052 2
Jakobsson Mats VASA 2053 2
Johansson Emil If Brahe 2054 2
Juhanoja Juha Paimion Urheilijat 2055 2
Jåfs Bengt Vörå IF 2056 2
Jåfs Harry IF Brahe 2057 2
Jåfs Simon IF Brahe 2058 2
Järvi Markku kokkola 2059 2
Kalander Pehr-Olof Maxmosportklubb 2060 2
Kanckos Anders VAASA 2061 2
Karlsson Jonny HELSINGFORS 2062 2
Keskikangas Antti Ylihärmä 2063 2
Kesälä Jussi Kurikka 2064 2
Ketola Timo Häjyt 2065 2
Knipström Tom Team Logset 2066 2
Komssi Jari Lapua 2067 2
Korpi Markus Vaasan Hiihtäjät 2068 2
Kronholm Thomas if brahe 2069 2
Kullberg Peter #trainium 2070 2
Lahti Tommy Skatila IK 2071 2
Latvasalo Heimo Mustasaari 2072 2
Liljeqvist Dan IK Falken 2073 2
Lillqvist Henrik Henriks Muskelverkstad 2074 2
Lillsjö Bengt Malax IF 2075 2
Lindberg Christer If Sibbo-Vargarna classic team 2076 2
Lindfors Karl-Magnus Liljendal 2077 2
Lindström Classe IF Femman 2078 2
Lindström Lars Vallvik 2079 2
Löv Johan PURMO 2080 2
Malmberg Jan IF Åland 2081 2
Malmsten Thomas Österby Sportklubb 2082 2
Mannil Rolf VÖRÅ 2083 2
Markkila Eero Kurikka 2084 2
Mehto Keijo Sisu - Larsmo IF 2085 2
Mustonen Heikki Vaasa 2086 2
Mård Andre Team-Jake 2087 2
Mäenpää Tarmo ABB 2088 2
Nordenswan Kristian Team Hagbard 2089 2
Nordman André ABB 2090 2
Norrbo Mikael PIETARSAARI 2091 2
Nybacka Björn Team Nybacka / IK Falken 2092 2
Nyfors Mathias Malax IF 2093 2
Nygård Anders Mirka Ski Team 2094 2
Nygård Thomas Vasa Polisidrottare 2095 2
Nygård Viktor VAASA 2096 2
Nylund Mikael Vasa Skidklubb 2097 2
Nylund Rejd IK Falken 2098 2
Nyman Jonas Bergö IF 2099 2
Ollil John Korsholm 2100 2
Ollil Tomas Vörå 2101 2
Påhls Kenneth 156 2102 2
Påhls Mats Solf Ik 2103 2
Rabb Patrik Abb 2104 2
Rauma Håkan OK Botnia 2105 2
Rautamo Timo Wasa Endurance 2106 2
Reinikka Lasse Sepänkylä 2107 2
Rintaluoma Kari Teuva 2108 2
Ristiluoma Toni Kurikka 2109 2
Rundell Kim TeamOptima (Falken) 2110 2
Råholm Fredrik Solf IK 2111 2
Rönnlund Christer Vörå if 2112 2
Saari Eero HÄJYT ILMAJOKI 2113 2
Sandås Stefan ESBO 2114 2
Sjöblom Peter Tjöck Ik 2115 2
Småros Göran Kraft skidor 2116 2
Stara Kristian IK Falken 2117 2
Storm Kaj Singsby 2118 2
Sundman Kenneth IK Hellas 2119 2
Suni Fjalar VAASA 2120 2
Sweins Mats Team Optima 2121 2
Svenlin Martin BOSUND 2122 2
Södergård Stefan Kaurajärvi 2123 2
Söderlund Rolf Andreas Knips Hembageri 2124 2
Tolonen Pekka Vaasan Hiihtoklubi 2125 2
Toppari Jaakko Jurvan Voima 2126 2
Torrkulla Roy I F Minken 2127 2
Träskelin Sune Solf 2128 2
Tunis Rasmus Vörå IF 2129 2
Tuomaala Samu Keuruu 2130 2
Täppinen Jan ÖSK 2131 2
Wallin Anders KOIVULAHTI 2132 2
Westerback Kaj VÖYRI 2133 2
Westeråker Christian Team Logset 2134 2
Österholm Leif Österby Sportklubb 2135 2
Österholm Stig Österby Sportklubb 2136 2
Österman Peter Nordic Trail, Vasa 2137 2
Alatalo Heikki MAULA 3001 3
Almqvist Fredrik Åland 3002 3
Asplund Jonny Team-Jake 3003 3
Back Peter Vörå IF 3004 3
Backlund Nilserik Kimo 3005 3
Beletskiy Vladimir Saint-Petersburg 3006 3
Bengs Magnus Norrvalla FF 3007 3
Bergfelt Bo 1968 3008 3
Berglund Bertel NORRVALLA SPORT 3009 3
Bergström Greger if minken 3010 3
Bergström Torsten Degerby Ungdomsförening 3011 3
Bernstedt Dan Dalsbruk 3012 3
Bertlin Joacim VAASA 3013 3
Bertlin Johan VASA 3014 3
Berts Stefan Ljungars5.0 3015 3
Björk Leif Jungsund 3016 3
Blomqvist Robert MUNSALA 3017 3
Borgman Ingemar IF Sibbo-Vargarna 3018 3
Bredbacka Stefan LIf 3019 3
Byskata Henry IF Femman 3020 3
Bäckman Stefan Ingå if 3021 3
Dahlin Filip vörå 3022 3
Dahlström Anders Mirka Ski Team 3023 3
Diaz Vargas Sebastian Norrvalla 3024 3
Duvnäs Tore Maxmo Sportklubb 3025 3
Ehnström Patrik VAASA 3026 3
Ek Bo-Erik Oravais 3027 3
Ek Markus Ytteresse 3028 3
Ekola Juha Alahärmän kisa 3029 3
Engblom Kenneth ABB Slowskiers 3030 3
Engström Patrik BASF 3031 3
Eriksson Jan-Olof IF Minken 3032 3
Finskas Joel UUSIKAARLEPYY 3033 3
Fors Tom TERJÄRV 3034 3
Forsén Kristian Solf 3035 3
Friman Rasmus Nagu IF 3036 3
Fält Rauno Lovisa Tor 3037 3
Granberg Leo Norrvalla 3038 3
Granholm Mats Singsby 3039 3
Grankulla Stefan Eugmo 3040 3
Granlund Bengt IF Åland 3041 3
Granlund Patrik Mirka Ski Team 3042 3
Grannas Perjohan Vörå if 3043 3
Gullkvist John Pörtom 3044 3
Hakala Mikko Häjyt Joensuu 3045 3
Hakala Seppo Kuortane 3046 3
Hautala Harri ABB/Vaasan Hiihtäjät 3047 3
Hautala Janne Vaasa 3048 3
Hedström Kennet Vörå If 3049 3
Hellman Patrik MALAX 3050 2
Hermans Dan Kimo 3051 3
Hill Henrik KIMO 3052 3
Holm Jacob sas skiclubb Danmark 3053 3
Holmberg Gustav BOSUND 3054 3
Holmqvist Magnus GRANKULLA 3055 3
Holmström Bertil Oravais IF 3056 3
Hongell Fredrik Ik myran 3057 3
Högnäs Martin IK Myran 3058 3
Isomäki Tommi Pietarsaaren Hiihtäjät 3059 3
Jakobsson Erik KORSHOLM 3060 3
Jansson Lasse Pinnistys 3061 3
Joupers Jan KIMO 3062 3
Juusela Risto Vaasa 3063 3
Jylhä Mika Wasa Triathlon 3064 3
Järveläinen Henrik If Femman 3065 3
Järvi Kai Vaasa 3066 3
Karlsson Patrik Borgå Akilles 3067 3
Kastus Stefan VÖRÅ 3068 3
Kippola Toni VÖYRI 3069 3
Kivi Jouni Vaasa 3070 3
Knip Andreas Andreas Knips Hembageri 3071 3
Korhonen Ilkka Sala-Gym Lehtikangas 3072 1
Krooks Kenneth VAASA 3073 3
Kuusela Jarmo Wasa Endurance 3074 3
Kytönen Erkki Seinäjoki 3075 3
Kåla Bill Kokkola 3076 3
Laakso Lauri seinäjoki 3077 3
Lidsle Johan Vasa 3078 3
Lillqvist Björn Falken 3079 3
Lindholm Stefan Nagu IF 3080 3
Lindqvist Thommy Nedervetil 3081 3
Lindvall Sören Lillby 3082 3
Linsenhoff Alkuin STOCKHOLM 3083 3
Ljungars Bo-Åke Ljungars5.0 3084 3
Lundqvist Tomas Vikingborg uf-hf 3085 3
Lähdes Kristian Andreas Knips Hembageri 3087 3
Löv Jonas PURMO 3088 3
Mannil Leif VÖRÅ 3089 3
Manselin Simon VAASA 3090 3
Marjamäki Timo Ylihärmän Junkkarit 3091 3
Martin Patrik UF Kamraterna, Sibbo 3092 3
Martin Staffan Ufk 3093 3
Martin Tobias Ufk 3094 3
Mattjus Nils-Erik TeamOptima 3095 3
Maunuksela Jouni Isokyrö 3096 3
Murto-Koivisto Pasi Vaasa 3097 3
Mård Krister KOLPPI 3098 3
Mård Thomas MG Ski Team 3099 3
Mäkinen Lauri Sipoo 3100 3
Nelimarkka Tuomo Alajärvi 3101 3
Niemistö Juha Vihtavuoren Pamaus 3102 3
Norrgård Christer Maxmo Sportklubb 3103 3
Nurmio Edvin Rajan urheilijat 3104 3
Nurmio Mats VÄSTANFJÄRD 3105 3
Nybjörk Markus VAASA 3106 3
Nyfors Andreas Malax IF 3107 3
Nyfors John Malax IF 3108 3
Nygård Kenneth Korsholm 3109 3
Nykvist Jan Andreas Knips Hembageri 3110 3
Nylund Markus PÄNNÄINEN 3111 3
Nylund Tore Lapua 3112 3
Pada Jan-Erik HELSINGBY 3113 3
Pellfolk Tony Ljungars5.0 3114 3
Peltola Aleksi Vaasa 3115 3
Peltoniemi Petri VAASA 3116 2
Perkiö Heikki Vähäkyrö 3117 3
Rikberg Leif Borgå Akilles 3118 3
Ruberg Lauri SAKU 3119 3
Rönngård Anders SINGSBY 3120 3
Rönnholm Christian Ljungars5.0 3121 3
Salmi Jarno ABB 3122 3
Salovaara Harri Vaasa 3123 3
Sandström Bo PETALAX 3124 3
Sandås Göran Korsholm 3125 3
Savvest Veikko Ylihärmä 3126 3
Siljamäki Tapio Eitunnumissään Ski Team 3127 3
Sjöbacka Kristian if kraft 3128 3
Sjöblom Johan Norrvalla Sport 3129 3
Smedjebacka Johan TURKU 3130 3
Smedlund Erik Team Optima 3131 3
Soininen Jukka Vaasa 3132 3
Stagnäs Birger Maxmo Sportklubb 3133 3
Stoor Robert Sandvikens Skidklubb 3134 3
Storm Lars Team Logset 3135 3
Strandberg Leif Malax IF 3136 3
Strandberg Stefan Danfoss 3137 3
Strandvall Christer Gerby 3138 3
Ståhlberg Stefan Oravais IF 3139 3
Sund Bo-Göran Kraftskidor 3140 3
Sundvik Dennis VÄSTERHANKMO 3141 3
Svenns Kjell Malax if 3142 3
Södergård Harald Vörå IF 3143 3
Söderlund Johan - 3144 3
Söderström Peter VASA 3145 3
Talus Stefan Vasa Idrottssällskap Rf 3146 3
Teppo Matti ALAPITKÄ 3147 3
Träskelin Tomas SOLF 3148 3
Tunis Bengt Vörå IF 3149 3
Tuominen Timo Alahärmän Kisa 3150 3
Törnqvist Rune IK Falken 3151 3
Vanhala Kari VÄHÄKYRÖ 3152 3
Vestergård Anders Vikingborg uf-hf 3153 3
Westström Frank LILLBY 3154 3
Westström Janne LILLBY 3155 3
Wiik Jonatan TURKU 3156 3
Vikberg Mårten Ik Kamp 3157 3
Viklund Tommy Petalax IK 3158 3
Wiklund Tor-Björn EDSEVÖ 3159 3
Willman Gösta If Minken 3160 3
Wägar Mats IF Femman 3161 3
Wörgren Niklas KIMO 3162 3
Ylihärsilä Ari Alahärmä 3163 3
Ylihärsilä Arto Alahärmä 3164 3
Åkers Leif Korsholm 3165 3
Åstrand Kent Vasa 3166 3
Äijänen Markus Vörå IF 3167 3
Östman Johan Sundom 3168 3
Talling Niklas Folkhälsan 3169 3
Turunen Esa Vaasa 3170 2
Björkgren Thore Malax 3171 3
Keisanen Anni Lehtimäen Jyske 5001 1
Nyback Ann-Louise IF Minken 5002 1
Ruostekoski Anni Vaasan Hiihtäjät 5003 1
Strandholm Jessica Vörå IF 5004 1
Bergman Marianne Oravais IF 5201 2
Englund Catharina If Brahe 5202 2
Höglund Karolina IK Falken 5203 2
Istolahti Tiia MS Parma 5204 2
Jungar Karita If Brahe 5205 2
Järveläinen Julia If Femman 5206 2
Korpela - Kamila Heidi Jurva 5207 2
Korpisaari Anna Bergö IF 5208 2
Laihorinne Piia Larsmo IF 5209 2
Lindell Maria Pörtom sportklubb 5210 2
Lundegård Ulrika Vacks 5211 2
Melin Sabina Malax IF 5212 2
Nynäs Camilla Larsmo IF 5213 2
Pettersson Heidi KOKKOLA 5214 2
Påhls Marie-Louise Team Rynkeby-GodMorgon Vasa 5215 2
Ritanotko Johanna TAMPERE 5216 2
Rosenberg Josefin Larsmo 5217 2
Simons Britt-Marie Oravais IF 5218 2
Spik Ulrika kruunupyy 5219 2
Sundström Cecilia If Åland 5220 2
Susanne Semskar Larsmo IF 5221 2
Tunis Pernilla Vörå IF 5222 2
Tuuf Johanna Stockholms rullskidklubb 5223 2
West Sonja Ik Falken/Lillby 5224 2
Zachris-Nygård Gunnel Vörå if 5225 2
Ahlnäs Susanne KAITSOR 5301 3
Aho Johanna Vaasa 5302 3
Appel Venla Malax IF 5303 3
Backfält Disa TeamHullut 5304 3
Backman Marika Tenala 5305 3
Bengs Anna-Lena Vörå 5306 3
Berg Anne KVEVLAX 5307 3
Bertlin Jessica VAASA 5308 3
Borgman Cecilia IF Sibbo_Vargarna 5309 3
Bäck Anne Vacks 5310 3
Bäckström Mikaela Pörtom 5311 3
Dahl-Tallgren Nina ÖVERMALAX 5312 3
Damlin Inger Låtne 5313 3
Ek Emilia If minken 5314 3
Ek Gunilla If Minken 5315 3
Fagerlund-Lindholm Linda NAGU IF 5316 3
Fors Elise vörå kommun 5317 3
Frantz Charlotta Maxmo Sportklubb 5318 3
Friman Therese Nagu 5319 3
Glasberg Annelie Närpes Ok 5320 3
Granholm Heidi Wasa triathlon 5321 3
Grannas Gun-Marie VACKS 5322 3
Grönberg Erica VAASA 5323 3
Hagberg Ann-Maj Sas skiclubb Danmark 5324 3
Hakala Päivi Kuortane 5325 3
Hatanmaa Anna Ljungars5.0 5326 3
Häggblom Eva 5327 3
Hästö Anne-Maria VIKBY 5328 3
Höglund-Bergström Christel If Minken 5329 3
Joupers Joana KIMO 5330 3
Järveläinen Hanna Sotanorsut seikkailulla 5331 3
Kastus Hannah Vörå if 5332 3
Korpi Mirva PURMOJÄRVI 5333 3
Lindahl Jannica HELSINKIHELSINGFORS 5334 3
Linden Petra Team Nordic Trail 5335 3
Lindgrén Annika IF Femman 5336 3
Lindgrén Hanna IF Femman 5337 3
Loukusa Eevakaisa Siilinjärven hiihtoseura 5338 1
Långgård Annika Malax IF 5339 3
Malmsten Emma Kanotklubben Wågen 5340 3
Malmsten Maria Österby Sportklubb 5341 3
Mannil Karolina VÖRÅ 5342 3
Maunuksela Outi Isokyrö 5343 3
Metsä-Heikkilä Katri Vaasa 5344 3
Mäkitalo-Moss Arja VAASA 5345 3
Nelimarkka Johanna ALAJÄRVI 5346 3
Nordlund Maria Ljungars5.0 5347 3
Palibrk Margit sas skiclubb Danmark 5348 3
Pellfolk Therese Ljungars5.0 5349 3
Peltola Satu Wasa trail runners 5350 3
Pihl Katarina Pargas IF 5351 3
Ramstedt Ann-Sofie Pargas IF 5352 3
Ramstedt Mariella Pargas IF 5353 3
Rantanen Arja Vaasan hiihtäjät 5354 3
Ravals Linda Vacks 5355 3
Räsänen Riikka-Liisa Jyväskylä 5356 3
Rönnholm Eva-Stina Ljungars 5.0 5357 3
Saarela Anne KALAJOKI 5358 3
Salmela Helene Kimo Finland 5359 3
Sandqvist Anna-Lena VAASA 5360 3
Sauru Seija Ilmajoki 5361 3
Seiplax Sofia ORAVAIS 5362 3
Siekkinen Tina TeamHullut 5363 3
Siljamäki Phuong Eitunnumissään Ski Team 5364 3
Sippus Gun Vörå kommun 5365 3
Smeds Kicki Vörå If 5366 3
Smeds Wilma Komossa 5367 3
Snickars Ann-Mari Kraft Skidor 5368 3
Stenbacka Malin Vaasan suunnistajat 5369 3
Strandvall Emilia Gerby 5370 3
Sund Maria Pörtom 5371 3
Söderbacka Tina Team Helga 5372 3
Södergård Jenny Vasa 5373 3
Thel-Nybäck Lilian MAXMO 5374 3
Thölix Ulla-Britt VÖRÅ IF 5375 3
Urjanheimo-Soininen Ulla Vaasa 5376 3
Vesterbacka Mia PETSMO 5377 3
Westström Chatarina LILLBY 5378 3
Wiik Erica VAASA 5379 3
Virkama Ann-Catrin Team Rynkeby - God Morgon Vaasa 5380 3
Witting Henna Team hullut 5381 3
Österholm Marja-Lena Österby Sportklubb 5382 3
Österlund Marie-Louise kaitsor 5383 3
Östman Johanna Oravais IF 5384 3