Post on 17-Sep-2020
transcript
Muži nad 100kg ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
287 Šmajstrla Michal1 BAČISA Bikers 02:35:471983 19.26CZE
294 ŠUPOLÍK Ladislav2 BEST OF BRITISH CAR OSTRAVA 02:45:561959 00:10:09 18.08CZE
225 Pácha Zdeněk3 Beskydský šerpa 02:52:131968 00:16:26 17.42CZE
318 Výmola Tomáš4 Malenovice bajk tým 03:17:071976 00:41:20 15.22CZE
232 Podskoč Róbert5 HSF System 03:32:571986 00:57:10 14.09SVK
34 Bürger Tomáš6 03:37:331981 01:01:46 13.79CZE
257 Sikora Jan7 03:44:251988 01:08:38 13.37CZE
291 Štěbra Martin8 03:50:461976 01:14:59 13.00CZE
190 Malík Tomáš9 04:06:061991 01:30:19 12.19CZE
269 Stanek Matěj Tuzemakove Kamikadze DNF1985CZE
Bike Čeladná A - 50km
1/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Muži do 15 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
147 Kokeš Dan1 SK Kohouti Pržno 02:14:102006 22.36CZE
36 Buštík Jan2 Cyklo tým Havířov 02:36:322005 00:22:22 19.17CZE
142 Klečka Hynek3 SachasporT 04:01:492006 01:47:39 12.41CZE
150 Konopáč Matouš Cyklotým Havířov DNF2005CZE
Bike Čeladná A - 50km
2/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Muži 16-18 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
51 Dubčák Pavel1 4EVER Cyklo Bulis 01:56:252003 25.77CZE
230 Petrů Martin2 Force Fojtík Wilier 02:01:122004 00:04:47 24.75CZE
20 Balcárek Vít3 Cykloop.cz-BT Morkovice 02:04:022002 00:07:37 24.19CZE
188 Malík Matyáš4 BIKE2000 02:05:392002 00:09:14 23.88CZE
280 Šigut David5 SK Kohouti Pržno 02:06:272003 00:10:02 23.72CZE
218 Oborný Marek6 Forman Cinelli Nový Jičín 02:09:382004 00:13:13 23.14CZE
161 Kozlovský Kvido7 TJ TŽ Třinec 02:21:312003 00:25:06 21.20CZE
206 Mniszak Lukáš8 02:25:252004 00:29:00 20.63CZE
80 grunt tomas9 02:28:562003 00:32:31 20.14CZE
169 Kříž Marek10 02:40:282003 00:44:03 18.70CZE
226 Pasek Josef11 RH Piving 02:50:012004 00:53:36 17.65CZE
94 Hložanka Michal12 Sruby Pacák s.r.o 02:53:382003 00:57:13 17.28CZE
284 Šimko Jáchym13 02:54:572002 00:58:32 17.15CZE
235 Pospíšil Přemysl14 03:17:082002 01:20:43 15.22CZE
106 Hrdlička Aleš Mapei Merida Kaňkovský DNF2002CZE
418 Žvak Daniel Valašské Meziříčí DNF2002CZE
65 Gábriš Dominik Pružina DNS2002SVK
116 Jakubišin Nick DNS2002CZE
Bike Čeladná A - 50km
3/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Muži 19-29 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
50 Drga Daniel1 Finančné Centrum Team 01:53:251992 26.45SVK
317 Vukelič Jakub2 Force KCK Zlín 01:53:301995 00:00:05 26.43CZE
53 Dvonč Dávid3 Finančne centrum team 01:56:351998 00:03:10 25.73SVK
427 Murarik Lubomír4 Půchov 01:56:361996 00:03:11 25.73CZE
227 Pěgřím Filip5 Český Těšín 01:57:312000 00:04:06 25.53CZE
299 TEKULA Hynek6 DK BIKESHOP Racing Team 01:59:311999 00:06:06 25.10CZE
175 Kurečka Ludvík7 Force Fojtík Wilier 01:59:431996 00:06:18 25.06CZE
320 Wiedermann Filip8 Šternberk 01:59:431994 00:06:18 25.06CZE
211 Navrátil Róbert9 Finančné centrum team 02:04:131993 00:10:48 24.15SVK
138 Karas Josef10 Force Fojtík Wilier 02:04:131997 00:10:48 24.15CZE
24 Bělunek Hynek11 GHOST Team 02:05:511998 00:12:26 23.84CZE
152 Konštacký Jan12 Sruby Pacák 02:06:292000 00:13:04 23.72CZE
48 Drabek Michał13 BRASILMOKA CAFFE 02:07:421991 00:14:17 23.49POL
21 Bartek David14 02:08:221991 00:14:57 23.37CZE
204 Minarovič Matej15 Fatra Team 02:11:191993 00:17:54 22.85SVK
159 Kovář Daniel16 Decathlon Cycling Team 02:11:241995 00:17:59 22.83CZE
199 Mikl František17 02:11:552001 00:18:30 22.74CZE
295 šustek jiří18 02:12:301992 00:19:05 22.64CZE
23 Behúň Tomáš19 Bike Centrum Olomouc 02:12:321996 00:19:07 22.64CZE
209 Múdrik Matěj20 FBC Hlučín 02:14:552001 00:21:30 22.24CZE
22 Bednařík Lukáš21 02:15:371993 00:22:12 22.12CZE
306 Vaculík Lukáš22 KILPI RACING TEAM 02:16:491992 00:23:24 21.93CZE
72 Godyň Richard23 Cyklo tým Havířov 02:16:541994 00:23:29 21.91CZE
417 Maťcha Marek24 Prostějov 02:16:551998 00:23:30 21.91CZE
409 Hradil Pavel25 Krmelín 02:18:431994 00:25:18 21.63CZE
406 Kočí Vítězslav26 Ostrava 02:24:051999 00:30:40 20.82CZE
236 Pouč František27 Olbramice30 02:27:271997 00:34:02 20.35CZE
102 Horák Matyáš28 02:27:362001 00:34:11 20.33CZE
286 Šimůnek Petr29 02:29:071998 00:35:42 20.12CZE
25 Bernátek Martin30 02:31:031991 00:37:38 19.86CZE
96 Holaň Dominik31 02:33:192001 00:39:54 19.57CZE
78 Gromnica Tomáš32 Decathlon Cycling team 02:33:271997 00:40:02 19.55CZE
224 Pacák Marek33 Suby Pacák s.r.o 02:34:402001 00:41:15 19.40CZE
43 Dalajka Stanislav34 02:35:431998 00:42:18 19.27CZE
162 Kratochvíl Tomáš35 Ostrava 02:35:511993 00:42:26 19.25CZE
253 Sehnal Filip36 02:37:171997 00:43:52 19.07CZE
205 Misař Pavel37 Bike4Ride Team 02:48:452000 00:55:20 17.78CZE
231 Pítr Tomáš38 02:51:121992 00:57:47 17.52CZE
223 Oulhadj Zakariya39 London Dynamo 02:53:552001 01:00:30 17.25GB
265 Sluka Daniel40 02:53:571996 01:00:32 17.25CZE
238 Prouza Martin41 02:59:291991 01:06:04 16.71CZE
311 Vaverka Jiří42 03:04:261996 01:11:01 16.27CZE
Bike Čeladná A - 50km
4/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Muži 19-29 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
415 Bils Vojtěch43 Nový Jičín 03:05:211991 01:11:56 16.19CZE
275 Svoboda Vojtěch44 03:07:531994 01:14:28 15.97CZE
272 Strakoš Robert45 03:22:521995 01:29:27 14.79CZE
276 Sýkora Dušan46 HSF Systém SK 03:26:502001 01:33:25 14.50SVK
237 Prejda Václav47 03:27:521996 01:34:27 14.43CZE
62 Franěk Jakub48 Raduň 03:54:561991 02:01:31 12.77CZE
155 Koubík Tomáš Šlapomilové DNF1992CZE
196 Mazoch Jan DK BIKESHOP RACING TEAM DNF2001CZE
41 Čapla Jakub KILPI RACING TEAM DNS1992CZE
47 Dittrich Jaroslav ZvonekSport Valašské Klobouky DNS1994CZE
49 Drga Daniel Finančné Centrum Team DNS1992SVK
103 Hradil Pavel Cyklosport Přikryl DNS1994CZE
143 Klečka Tomáš DNS1998CZE
191 Malý David GP Auto Brno DNS1996CZE
244 Rosík Jiří DNS1999CZE
246 Rulc Jan DNS1996CZE
255 Serafinowski Bartłomiej AGH Cycling Team DNS1999POL
312 Vencl Lukáš DNS2000CZE
Bike Čeladná A - 50km
5/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Muži 30-39 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
144 Kobliha Ondřej1 WWW.ZLINSKA50.CZ 01:55:201986 26.01CZE
109 Hyneček Michal2 Aspire SCM 01:59:461987 00:04:26 25.05CZE
290 Šot Michal3 KILPI RACING TEAM 02:07:351988 00:12:15 23.51CZE
421 Krejčok Marek4 Sedliště 02:08:161989 00:12:56 23.39CZE
313 Věžník Martin5 02:11:291983 00:16:09 22.82CZE
176 Květoň Jiří6 02:12:081984 00:16:48 22.70CZE
182 Liberda Milan7 02:12:311982 00:17:11 22.64CZE
210 Navrátil Ondřej8 02:12:341987 00:17:14 22.63CZE
428 Poccr Ivo9 Velká Bystřice 02:12:351990 00:17:15 22.63CZE
434 Šopoň Vladimír10 HSF System 02:13:281983 00:18:08 22.48SVK
160 Kovář Tomáš11 Kohouti Pržno 02:14:351983 00:19:15 22.29CZE
201 Mikula Jan12 02:14:391990 00:19:19 22.28CZE
173 Kučera Roman13 Team LightBIKE 02:15:111982 00:19:51 22.19CZE
309 Vaňura Martin14 Rožnov p.R. 02:15:111987 00:19:51 22.19CZE
84 Halfar Martin15 eSeNBáci 02:15:371989 00:20:17 22.12CZE
426 Strnadel Miroslav16 Sokol Opatovice 02:22:331985 00:27:13 21.05CZE
54 Dvořák David17 02:23:361987 00:28:16 20.89CZE
124 Jendrisek Martin18 MotoZem 02:25:231982 00:30:03 20.64CZE
183 Lindner Roman19 Dolany 02:26:001984 00:30:40 20.55CZE
198 Michalík Aleš20 02:26:271983 00:31:07 20.48CZE
128 Just Radim21 MikeBike 02:27:291986 00:32:09 20.34CZE
399 Badač Martin22 Tichá 02:27:351990 00:32:15 20.33CZE
392 Vidický Karel23 02:28:211981 00:33:01 20.22
180 Lech Martin24 SPECIALIZED Kopřivnice 02:29:221987 00:34:02 20.08CZE
285 Šimoňuk František25 Cykloteam MXM Hulín 02:29:471982 00:34:27 20.03CZE
44 Davidek Petr26 SK Slezan Frydek-Mistek 02:32:541984 00:37:34 19.62CZE
141 Kimla Jan27 02:34:461984 00:39:26 19.38CZE
314 Vojtíšek Martin28 BAČISA Bikers 02:35:441981 00:40:24 19.26CZE
197 Mazúch Jakub29 02:37:171990 00:41:57 19.07SVK
252 Salomon Aleš30 Čeladná 02:37:201983 00:42:00 19.07CZE
208 Motyka Jan31 02:37:221988 00:42:02 19.06CZE
17 Adámek Petr32 Rezla ocel Author 02:37:231981 00:42:03 19.06CZE
282 Šimeček Petr33 02:39:571984 00:44:37 18.76CZE
114 Jáchym Filip34 02:44:071983 00:48:47 18.28CZE
292 Štrajt Michal35 - 02:46:161988 00:50:56 18.04CZE
277 Šaffa René36 02:46:201989 00:51:00 18.04CZE
251 Řezníček Radek37 LuckyBastards 02:48:531989 00:53:33 17.76CZE
76 Grasser Tomáš38 02:51:421987 00:56:22 17.47CZE
60 Filípek Petr39 02:51:591984 00:56:39 17.44CZE
431 Šimíček Václav40 Šenov 02:52:071986 00:56:47 17.43CZE
324 Žák Petr41 H1K 02:56:031985 01:00:43 17.04CZE
42 Černický Lukáš42 02:56:111987 01:00:51 17.03CZE
Bike Čeladná A - 50km
6/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Muži 30-39 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
186 majicek karel43 02:57:351984 01:02:15 16.89CZE
112 Chytil Aleš44 Fitpark 02:57:431985 01:02:23 16.88CZE
73 Goldbricht Ivo45 02:58:461986 01:03:26 16.78CZE
278 Šebesta Jakub46 H1K 02:59:281985 01:04:08 16.72CZE
148 Obtulovič Tomáš47 Havířov 03:02:021982 01:06:42 16.48CZE
403 Plachkú Jakub48 Ostrava 03:02:171986 01:06:57 16.46CZE
185 Mach Martin49 Mike Bike cycling team 03:02:491988 01:07:29 16.41CZE
29 Bronček Vaclav50 Karviná 03:04:451987 01:09:25 16.24CZE
200 Mikota Karel51 HSF System 03:06:431985 01:11:23 16.07CZE
233 Polach Ales52 03:07:211984 01:12:01 16.01CZE
266 Smejkal Kamil53 03:08:021984 01:12:42 15.95CZE
404 Valeuta Jaroslav54 Havířov 03:08:021982 01:12:42 15.95CZE
316 Vrana Pavel55 - 03:09:441983 01:14:24 15.81CZE
172 Kubina Roman56 03:10:521985 01:15:32 15.72CZE
38 Ciesla Michal57 Brušperk 03:12:171982 01:16:57 15.60CZE
91 Heckel Alfréd58 03:16:411987 01:21:21 15.25CZE
83 Hajný Tomáš59 03:17:001988 01:21:40 15.23CZE
245 Rožnovský Lukáš60 03:18:021982 01:22:42 15.15CZE
283 Šimek Vašek61 H1K 03:35:571983 01:40:37 13.89CZE
325 Žák Radim62 H1K 04:12:411983 02:17:21 11.87CZE
178 Langer Martin63 H1K 04:23:271984 02:28:07 11.39CZE
220 Olšák Adam Šlapanice DNF1981CZE
394 Ligocký Martin DNF1986
402 Adámek Martin Ostrava DNF1984CZE
32 Buček Pavel DNF1983CZE
432 Gerža Jiří Jablůnkov DNF1987CZE
423 Warga Leonard Frýdek - Místek DNF1986CZE
99 Holík Radovan Cyklogat DNS1989CZE
125 Julina Jiří #JIRKANAHORACH DNS1985CZE
154 Kotucz Kamil DNS1982CZE
174 Kulhavý Josef DNS1985CZE
202 Mikuš Marian SK SLEZAN Frýdek-Místek DNS1981CZE
240 Přichystal Lukáš Masters Cycling Club DNS1981CZE
248 Ryšavý Martin DNS1990CZE
267 Solnický Aleš DNS1985CZE
289 Šoška Matej DNS1990SVK
304 Urban Jozef HSF System DNS1984SVK
323 Zlatkovský Martin DNS1981CZE
Bike Čeladná A - 50km
7/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Muži 40-49 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
88 Hartl Karel1 STARBIKE.SK 01:49:101977 27.48CZE
293 Štuler Roman2 02:01:051979 00:11:55 24.78CZE
281 Šimčík Dan3 Sruby Pacák 02:04:341978 00:15:24 24.08CZE
100 Holiš Martin4 Valašské Meziříčí 02:06:371974 00:17:27 23.69CZE
92 Heczko Petr5 02:09:441976 00:20:34 23.12CZE
90 Hašek Petr6 SK Bagbike 02:13:251972 00:24:15 22.49CZE
135 Kanocz Rastislav7 Team Forman Cinelli 02:13:591977 00:24:49 22.39CZE
215 Nieboras Janusz8 Dziegielow 02:14:221975 00:25:12 22.33POL
110 CHOVANEČEK LUKÁŠ9 Ostrava 02:14:381978 00:25:28 22.28CZE
300 Tichý Petr10 COBRAM TAEM 02:15:111972 00:26:01 22.19CZE
408 Rogacz Rafal11 Skoczow 02:15:411975 00:26:31 22.11POL
157 Koukol Tomáš12 Kolárna.EU 02:16:161978 00:27:06 22.02CZE
435 Slinták Michal13 Biskupice 02:16:591977 00:27:49 21.90CZE
298 Švrček Richard14 Cobram team 02:18:241976 00:29:14 21.68CZE
413 Oplt Libor15 Praha 1 02:20:131974 00:31:03 21.40CZE
134 Kandrnál Martin16 SKP Holešov 02:20:191972 00:31:09 21.38CZE
430 Čermák Karel17 Prostějov 02:22:281975 00:33:18 21.06CZE
77 Gromnica Pavel18 Skromníž 02:23:421974 00:34:32 20.88CZE
259 Skalický Josef19 02:25:031976 00:35:53 20.68CZE
39 Cieslawski Richard20 SŠTaS Karviná 02:25:581973 00:36:48 20.55CZE
86 Hanyš Péťa21 H1K 02:26:101976 00:37:00 20.52CZE
307 Vald Jiří22 Drásal Team Holešov 02:26:101973 00:37:00 20.52CZE
187 Maléř Jiří23 02:27:021975 00:37:52 20.40CZE
122 Jarůšek Josef24 Spešov 02:27:261974 00:38:16 20.35CZE
118 Jalovičár Martin25 Dolany 02:27:401980 00:38:30 20.32CZE
129 Kacíř Martin26 HSF System 02:27:461976 00:38:36 20.30CZE
405 Moural Zbyněk27 Valašští sporťáci 02:27:471979 00:38:37 20.30CZE
170 Kuběna Petr28 02:28:591978 00:39:49 20.14CZE
410 Macháček Roman29 Karvina 02:29:011971 00:39:51 20.13CZE
45 Dedek Daniel30 02:29:481977 00:40:38 20.03CZE
319 Wagner Jiří31 Fitness centrum Body Care 02:30:051980 00:40:55 19.99CZE
166 Krpec Kamil32 02:31:181976 00:42:08 19.83CZE
163 Krčmář Denis33 02:31:371971 00:42:27 19.79CZE
16 Abraham Martin34 02:34:301979 00:45:20 19.42CZE
113 Jahoda Jiří35 02:36:261973 00:47:16 19.18CZE
247 Rydvan František36 02:37:071974 00:47:57 19.09CZE
194 Martinec Petr37 Veselá 02:37:081975 00:47:58 19.09CZE
81 Grygar Miroslav38 Bike Team Jedová 02:37:591975 00:48:49 18.99CZE
117 Jakubišin Roman39 02:40:581976 00:51:48 18.64CZE
31 Břuska Jaromír40 JB-TUNING 02:42:311972 00:53:21 18.46CZE
270 Stec Krystian41 Opony-Serafinowski 02:43:231980 00:54:13 18.36POL
179 Langer Tomáš42 02:44:051975 00:54:55 18.28CZE
Bike Čeladná A - 50km
8/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Muži 40-49 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
87 Harabiš Radim43 SK - Valašského Království 02:46:291974 00:57:19 18.02CZE
390 Šašma Marek44 Kunčice 02:49:041971 00:59:54 17.74CZE
98 Holeksa Michael45 02:49:211971 01:00:11 17.71CZE
115 Jakeš Petr46 02:53:551980 01:04:45 17.25CZE
193 marek tomas47 02:54:121972 01:05:02 17.22CZE
69 Gerda Michal48 02:55:231976 01:06:13 17.11CZE
189 Malík Petr49 02:56:051978 01:06:55 17.04CZE
192 Mamatej Pavel50 02:57:301975 01:08:20 16.90CZE
207 Mohyla Kamil51 03:00:371977 01:11:27 16.61CZE
18 Babka Roland52 Horolezci Baník Havířov 03:05:401971 01:16:30 16.16CZE
70 Gluch Patrik53 Trenčín 03:06:001971 01:16:50 16.13CZE
33 Bukovanský Tomáš54 03:06:061975 01:16:56 16.12CZE
123 Jauernik Marian55 Skialp klub Krasna 03:07:401979 01:18:30 15.99CZE
126 Juráš Martin56 03:07:581978 01:18:48 15.96CZE
217 Niemczyk Pavel57 03:10:351974 01:21:25 15.74CZE
221 Ondrišík Peter58 03:10:491971 01:21:39 15.72CZE
261 Skýpala Miroslav59 Skypi Valmez Team 03:12:201977 01:23:10 15.60CZE
433 Pšenica Milan60 Ostrava 03:13:361975 01:24:26 15.50CZE
79 grunt roman61 03:16:121972 01:27:02 15.29CZE
424 Vloch David62 Frýdek - Místek 03:16:251977 01:27:15 15.27CZE
66 Gajdošík Aleš63 Malenovice bajk tým 03:17:081971 01:27:58 15.22CZE
30 Brus Jiří64 Křižák Team 03:18:471976 01:29:37 15.09CZE
108 Huja Daniel65 03:18:591977 01:29:49 15.08CZE
93 Hess Tomáš66 HSF System 03:19:551972 01:30:45 15.01CZE
229 Pechlát Ctibor67 Bike 2000 03:19:591976 01:30:49 15.00CZE
167 Krůza Radim68 03:21:541977 01:32:44 14.86CZE
35 burszyk petr69 03:22:521975 01:33:42 14.79CZE
301 Topor Michal70 03:35:151977 01:46:05 13.94CZE
28 Branda Jiří71 brose bike 03:43:451972 01:54:35 13.41CZE
297 Švébiš Dušan72 03:45:591979 01:56:49 13.28CZE
393 Šenk Radim73 Ostrava 03:55:091974 02:05:59 12.76CZE
228 Pěgřím René74 TJTŽ Třinec 04:00:431975 02:11:33 12.46CZE
130 Kačena Martin75 04:20:161975 02:31:06 11.53CZE
315 Vrana David76 - 04:42:511977 02:53:41 10.61CZE
63 Fryc Bohdan KILPI Racing Team DNF1976CZE
68 Gavor David DNF1979CZE
127 Jurtík Aleš AL-DA DNF1979CZE
82 Hadáček Jan MIBO Bike Team DNS1977CZE
119 Janda Radim DNS1973CZE
156 Koudela Ladislav AD Team DNS1973CZE
165 Kriska Pavol DNS1980SVK
195 Martinec Petr Veselá DNS1975CZE
Bike Čeladná A - 50km
9/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Muži 40-49 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
213 NIEBORAS JANUSZ DZIĘGIELÓW DNS1975POL
214 NIEBORAS JANUSZ DZIĘGIELÓW DNS1975POL
242 Richard Jílek Bike Team Porsche Brno DNS1972CZE
243 ROGACZ RAFAL Opony Serafinowski - Tomica Coaching DNS1975POL
260 SKřipský Jan Lítací jelen DNS1971CZE
268 Sopko Miloš Fatra Team DNS1975SVK
271 Stonawski Lumír DNS1975CZE
274 Suchomel Petr DNS1980CZE
279 Šebestík Jiří MTB Kopřivnice DNS1972CZE
Bike Čeladná A - 50km
10/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Muži 50-59 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
67 Galuška Tomáš1 Ostrava Poruba 02:04:201970 24.13CZE
391 Šíma Martin2 Max Cursor 02:08:151966 00:03:55 23.39CZE
395 Urban René3 Kamenice 02:10:401969 00:06:20 22.96CZE
256 SERAFINOWSKI PIOTR4 OPONY SERAFINOWSKI 02:21:591965 00:17:39 21.13POL
296 Šustr Martin5 česká spořitelna accolade 02:23:541970 00:19:34 20.85CZE
177 Labuz Martin6 Japa 02:27:041969 00:22:44 20.40CZE
120 Janoušek Libor7 Kolago Orlová 02:29:541965 00:25:34 20.01CZE
414 Petru Bohumil8 Lešná 02:29:541964 00:25:34 20.01CZE
258 Siřinek Aleš9 SK Bagbike Ostrava 02:32:391965 00:28:19 19.65CZE
111 Chvostek Pavel10 02:38:051965 00:33:45 18.98CZE
85 Halfar Milan11 02:41:501964 00:37:30 18.54CZE
263 Slípek Jiří12 02:42:061964 00:37:46 18.51CZE
322 Zedníček Ivan13 Zedservis 02:43:041965 00:38:44 18.40CZE
419 Křeček Miroslav14 Prostějov 02:47:271962 00:43:07 17.92CZE
52 Duda Robert15 02:52:471965 00:48:27 17.36CZE
398 Machovský Ladislav16 Holešov 02:56:441962 00:52:24 16.97CZE
308 Válek Zdeněk17 02:58:451965 00:54:25 16.78CZE
19 Báča Václav18 HSF System 02:58:511964 00:54:31 16.77CZE
133 Kaluža Jiří19 03:00:591968 00:56:39 16.58CZE
234 Poloček Lubomír20 03:02:541969 00:58:34 16.40CZE
149 Kolmačka Leoš21 Sruby Pacák s.r.o 03:03:291963 00:59:09 16.35CZE
420 Čapčuch Tomáš22 Raškovice 03:04:141967 00:59:54 16.28CZE
222 Otawa Zdeněk23 Cobram team Ostrava 03:04:251969 01:00:05 16.27CZE
46 denhof john24 03:07:171967 01:02:57 16.02SLO
136 Kantor Přemysl25 03:08:161967 01:03:56 15.93CZE
26 Bernatík Lubor26 HSF System 03:09:331964 01:05:13 15.83CZE
104 Hrček Richard27 Čeladná 03:09:421969 01:05:22 15.81CZE
97 Holeček Pavel28 SAZU.cz 03:10:391961 01:06:19 15.74CZE
37 Cablík Martin29 03:10:441967 01:06:24 15.73CZE
132 Kadlček Radim30 03:11:381966 01:07:18 15.65CZE
416 Trněný Pavel31 Kunovice 03:15:301962 01:11:10 15.35CZE
139 Kašpar Pavel32 Znojmo 03:15:551967 01:11:35 15.31CZE
105 Hrček Sváťa33 H1K 03:16:581970 01:12:38 15.23CZE
107 Hroch Zbyněk34 SPEDOS TEAM 03:18:291966 01:14:09 15.11CZE
101 Honek David35 H1K 03:19:001970 01:14:40 15.08CZE
59 Filip Martin36 Frýdek - Místek 03:20:271968 01:16:07 14.97CZE
89 Hasik Jan37 HSF SYSTEM 03:20:571965 01:16:37 14.93CZE
389 David Daniel38 Čeladna 03:55:111970 01:50:51 12.76CZE
396 Pindur Vladimír39 Dobrá 04:01:411968 01:57:21 12.41CZE
27 Bouda Ivo DNF1967CZE
56 Eichner Tomáš DNP Ostrava DNF1967CZE
71 Godál Petr DNS1965CZE
Bike Čeladná A - 50km
11/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Muži 50-59 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
74 Gracla Josef DNS1962CZE
146 Kočí David DNS1968CZE
203 Miler Ctirad HSFSYSTEM DNS1965CZE
305 Urban René Active Tour Team DNS1969CZE
Bike Čeladná A - 50km
12/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Muži 60+ ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
212 Nedoma Jan1 Štrof team KM 02:28:011956 20.27CZE
158 Kouřil Jiří2 Fitko Jeseník 02:30:101955 00:02:09 19.98CZE
75 Grajciar Pavol3 Drevodomy Slovakia 02:36:381959 00:08:37 19.15SVK
407 Kočí David4 Ostrava 02:37:201958 00:09:19 19.07CZE
153 Konvičný Jaroslav5 SPEDOS TEAM 02:46:571957 00:18:56 17.97CZE
321 Zádrapa Jaroslav6 SPEDOS Team 02:47:471957 00:19:46 17.88CZE
273 Strnadel Luděk7 02:56:541960 00:28:53 16.96CZE
310 Varga Leonard8 Staré Město 03:40:031960 01:12:02 13.63CZE
40 Collen Malcolm9 Team International!!! 03:45:011960 01:17:00 13.33CZE
388 Rydvan František10 Frýdek - Místek 04:31:221948 02:03:21 11.06CZE
216 Niedermajer Václav Sviadnov DNF1957CZE
57 Ertel Marian Prievidza DNS1958SVK
Bike Čeladná A - 50km
13/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Muži Elite ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
6 Průdek Matěj1 Multicraft MTB team 01:41:261997 29.58CZE
4 Tronconi Martino2 Wilier 7C Force 01:41:291995 00:00:03 29.56ITA
3 Cargnelutti Diego3 Wilier 7C Force 01:41:531986 00:00:27 29.45ITA
1 Debertolis Massimo4 Wilier 7C Force 01:48:141975 00:06:48 27.72ITA
2 Cattaneo Johnny5 Wilier 7C Force 01:50:101981 00:08:44 27.23ITA
8 Macháč Josef6 CykloTeam Kolárna 01:50:492002 00:09:23 27.07CZE
11 Hojdík Vladimír7 Finančné centrum Team 01:50:571992 00:09:31 27.04SVK
9 Mikolajčík Samuel8 Finančné centrum team 02:04:181999 00:22:52 24.14SVK
5 Rebarliati Marco Wilier 7C Force DNF1990ITA
10 Zetak Michael SK Edie Team Vsetín DNF1998CZE
7 Boudný Pavel Praha 2 DNS1981CZE
Bike Čeladná A - 50km
14/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Tandemy ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
121 Jarkovský Jaroslav1 cyklosport Unite 03:10:471968 15.72CZE
55 Dvouletý+Dvouletý Vladimír+Filip2 KolaČíhal 04:20:141942 01:09:27 11.53CZE
Bike Čeladná A - 50km
15/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Ženy do 15 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
168 Křenková Adina1 Bike Pro Racing 03:32:592010 14.09CZE
151 Konštacká Anna2 03:35:542007 00:02:55 13.90CZE
Bike Čeladná A - 50km
16/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Ženy 19-29 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
412 Lužná Anna1 Rožnov pod Radhoštěm 02:20:101993 21.40CZE
411 Knapková Denisa2 Valašské Meziříčí 02:31:471998 00:11:37 19.77CZE
61 Filipová Iveta3 Raduň 03:20:271994 01:00:17 14.97CZE
171 Kubiczková Nikol4 03:41:302001 01:21:20 13.54CZE
137 Kantorová Bára5 Kantor 03:49:522001 01:29:42 13.05CZE
303 Trčková Žaneta Force Fojtík Wilier DNF1998CZE
302 Trčková Žaneta Force Fojtík Wilier DNS1998CZE
Bike Čeladná A - 50km
17/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Ženy 30-39 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
140 Kelbichová Vendula1 KL sport Most 02:31:281986 19.81CZE
145 Kocianová Kristina2 02:34:481987 00:03:20 19.38CZE
219 Odehnalová Lucie3 03:06:591981 00:35:31 16.04CZE
400 Švihlová Lenka4 Pstruží 03:51:121984 01:19:44 12.98CZE
401 Trojková Veronika5 Čeladna 04:10:121985 01:38:44 11.99CZE
Bike Čeladná A - 50km
18/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Ženy 40-49 let ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
429 Pugnerová Irena1 Prostějov 02:23:121980 20.95CZE
262 Sladkovská Dagmar2 česká spořitelna accolade 02:28:101974 00:04:58 20.25CZE
181 Lettovská Šárka3 02:40:551979 00:17:43 18.64CZE
387 Zavadová Jitka4 Ostrava 02:51:451979 00:28:33 17.47CZE
264 Slívová Kateřina5 02:52:151974 00:29:03 17.42CZE
64 Fucimanová Kateřina6 H1K 03:09:571977 00:46:45 15.79CZE
164 Krčmářová Jarka7 03:13:541972 00:50:42 15.47CZE
425 Stankayová Pavlína8 Ostravice 03:25:481979 01:02:36 14.58CZE
239 Přibylová Dagmar9 ELEVEN BlacET team 03:36:021971 01:12:50 13.89CZE
131 Kačenová Věra10 04:31:091975 02:07:57 11.06CZE
Bike Čeladná A - 50km
19/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.
Ženy 50+ ZŠ Čeladná 22.08.2020km/hZtrátaVýkonKlubNar.JménoSČPOŘ. Nár.
254 Serafinowska Dorota1 OPONY SERAFINOWSKI 03:09:071968 15.86POL
397 Burianová Zuzana2 03:14:491963 00:05:42 15.40POL
184 Linková Ivana3 Zlín 03:17:051965 00:07:58 15.22CZE
241 Rezková Renáta4 Cobram team Ostrava 03:41:341969 00:32:27 13.54CZE
250 Ryšková Jarmila5 Bernartice nad Odrou 04:20:441967 01:11:37 11.51CZE
249 Ryšková Jarmila Bernartice nad Odrou DNS1967CZE
Bike Čeladná A - 50km
20/20 22.08.2020 17:17Processing by On line system s.r.o.